Odchází notebook do věčných lovišť?

Od: Datum: 09.09.15 17:53 odpovědí: 3 změna: 09.09.15 19:54

Zdravím. Asi před měsícem,možná dvěma,mi přestala fungovat 8 na numerické klávesnici,vypínání numerické klávesnice,když stisknu - tak se napíše -8,když stisknu +,tak se napíše +/,když stisknu pravý enter,tak se prvně napíše 1

a hned se to potvrdí. Jinak mi normálně při psaní pořád přepíná a začne psat třeba do vyhledávače,nebo otevře stažené soubory a podobně,prostě jako bych někam klikl. Dá se to nějak řešit,nebo se smířit s tím že brzy doslouží?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 09.09.15 18:01

Jedná se o vadu klávesnice. Pokud není v záruce, zapojte si přes USB externí klávesnici a používejte tuto. Jestli to jde reklamovat, neváhejte.

Nezapomeňte na zálohu.

doplněno 09.09.15 18:12:

Nová klávesnice bývá dle typu - 800-2500,-kč. Z bazoše můžete sehnat levnější, ale ten problém se dostaví za pár dnů-týdnů... není to dobrá investice. Pokud vám záleží na NTB v "přenostném" stavu, doporučuji servis se zárukou 6 měsíců.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.09.15 18:10

Notebook mám asi 5 let,takže bez záruky :) Většinou mám notebook položený na posteli ,nebo ho beru do auta na diagnostiku,takže externí klávesnici bych volil nerad,snad půjde vyměnit (zkusil bych sehnat použitou)

Od: bmbx®
Datum: 09.09.15 19:54

Vyměnit, nová se pohybuje kolem 600Kč, nebo rozebrat a vyčistit, je to piplačka, ale pár jich mám už uspěšně za sebou vyčištěných.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.