Přenos systému na novou základní desku

Od: odpovědí: 1 změna:

Ahoj,
pořídila jsem si novou desku (Asus Z170-P D3) a i přes veškerou mou snahu stále dostávám BSOD (0x0000007B) přestože jsem ještě na staré nainstalovala drivery pro nový chipset a i disky mají nastaveny všeobecné drivery. Tenhle systém si prošel již čtyřmi počítači bez problémů, až teď jsem se poprvé setkala s problémy od první migrace, kdy jsem právě nastavila ony všeobecné drivery pro HDD a od té doby ani jednou problém s migrací, tenhle systém jsem i několikrát klonovala, nikdy žádný problém nebyl.
Prosím o nápady jak přenést starý disk na novou desku, tenhle systém je pro mne velmi cenný (jsem líná všechno dělat a instalovat znovu, to ať raději ta deska i s CPU budou ležet někde odložené). :-D

doplněno 07.09.15 19:52:

V BIOSu jsem se dívat samozřejmě zkoušela, ale ono tam toho moc k nastavení kromě pořadí bootovaní v tomhle ohledu nastavit nejde, tudy cesta zřejmě nevede.. :)

doplněno 08.09.15 18:57:

Problém vyřešen... :)
Toto video pomohlo:


:)

1 odpověď na otázku

 

 


0x
avatar ben

Dobrý den, rada, kterou asi znáte - začněte od BIOSu (a jeho správného nastavení). Zdravím!

doplněno 07.09.15 19:58:

No, základem je kompatibilita všech součástek, správně provedené zapojení (aby, tam byl všude i kontakt) a i ten BIOS - možná ten výchozí.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]