Černá obrazovka

Od: Datum: 04.09.15 08:47 odpovědí: 6 změna: 04.09.15 11:32

Prosím o radu.

Zničeno nic mi zčernalá obrazovka monitoru.

Zkoušel jsem restartoval PC a nic se neděje. Pak jsem vypnul pc na monitoru se rozvítí zelena kontrolka pak hned

kontrolka na monitoru zoranžový .hardisk pipne a rozvítí se kontrolky na klávesnicí které blikaji.

Díky za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 04.09.15 08:56

Dobrý den, a systém najede? - jako kdyby jen chyběla plocha -máte vidět ukazatel - myš? zkuste ctr+alt+delete..

Ohodnoceno: 0x

Od: mkat®
Datum: 04.09.15 09:12

Skontrolujte káble od pc k monitoru.Mohli sa uvolniť.Ak nepomôže ,tak najlepšie je zapojiť 100% dobrý monitor + dobrý kábel.Určí sa potom kde je chyba.A podla toho už postupovať dalej

Datum: 04.09.15 09:55
Po novém vypnutí pc byl pokus o najetí nejdříve mě to hodilo do biosu a pak pokus o najetí windows a pak černá obrazovka. Zkoušel jsem dat do DVD AVG ale DVD se hned zavírá. Není to divné. Na klávesnici blikaji kontrolky
Od: ben®
Datum: 04.09.15 10:12

Dobrý den, pokud se dostanete do BIOSu, tak si tam vzadu zvolte Výchozí (Default), uložte změnu a Exit. Po restartu PC může být nějaká změna (k lepšímu). Zdravím!

doplněno 04.09.15 10:26:

Zkuste zmáčknout nějakou klávesu - systém by se měl opravit (dle té hlášky).

doplněno 04.09.15 11:41:

Těžko říci - chyba v HW, špatný kontakt v kabeláži (v bedně i mimo ní), prach v bedně (a zdroji), nesprávně vypnutý PC (a jeho OS), minimální nebo žádná údržba OS (jeho čištění), povolené automat. aktualizace (nebo udělané ručně), nějaký "šupák" z internetu v PC nebo osud. Vyberte si.

Datum: 04.09.15 10:20
Znovu jen se dostal do pc napsano:
Warning! The previous overlocking had failed and systém will restore tis default setting.
Press aby key to continue
Poradte co delat
Datum: 04.09.15 11:32

Už vše funguje jak má.

Čím to je je že 2X do roka se najednou objeví černá obrazovka. A nic nefunguje. Je to hardiskem, grafickou kartou?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.