Tisk vizitek doma

Od: Datum: 03.09.15 10:58 odpovědí: 6 změna: 03.09.15 12:17

Tisknete vizitky doma? Má to význam, když online stojí tak nějak kolem 1 koruny? Koukala jsem na vistaprint nebo na tisknisi.cz a ceny mi přišly slušný.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.09.15 11:08
avatar
Neřekl bych doma, ale tisknu si je sám na slušné tiskárně.Cenově se i s barevnou vizitkou dostanu rozhodně hluboko pod 1Kč.Největší výhoda ale je ta, že si vizitky tisknu i upravuji KDY chci, KOLIK chci a JAK chci.
Ohodnoceno: 1x
 
Od: uska®
Datum: 03.09.15 11:18

Ano, mám to podobně jak Martin (stále aktuální vizitky).

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kono
Datum: 03.09.15 11:34

Ne.

Za 2ks čokolády studentská pečeť mám 2 000ks

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.09.15 12:03
avatar

Vizitky si doma tisknu, cena není tak důležitá. Nepotřebuji velké množství, ale podle potřeby si udělám s fotkou, pouze s mailovou adresou, s mailem i mobilem a někdy i s adresou bydliště... Zejména ty s fotkou mají velký úspěch, protože po čase už nikdo neví, čí že ta vizitka vlastně je :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.09.15 12:12
avatar

Zdravím,
netisknu si doma (mám jen inkoustovou tiskárnu), ale nechávám si tisknout (barevný laser). Cena za 10Ks na 200gr. papír (1 stránka) je 18Kč. Takže takhle mi 1ks vizitky vyjde na 1.80,-Kč. Pak si je musím nařezat (nejdprve sem to dělal ručně, pak jsem si koupil za 500,-Kč univerzální řezačku, kterou ale využívám i jinak než jen na vizitky, protože dělám kromě jiného i papírové modelářství).
Celkově vzato by se dalo říct, že mám vizitky relativně drahé, zvlášť oproti těm, kdo si tisknou vizitky třeba v práci apod. Ale tento systém používám proto, že
1) návrh sem si dělal sám
2) přesně to, co mám na vizitce, používám také jako inzertní (lidé si to pak lépe pamatují, když je veškerá inzerce i vizitka stejná), jen buď stejně velké, zvětšené či zmenšené a to si tisknu většinou sám, případně jen zašlu požadované ve formátu .pdf, pokud jde o inzerci v tisku
3) velkou výhodu vidím v to, že pokud potřebuji vizitky, jen zavolám do svého copy centra, řeknu kolik chci stránek vytisknout a druhý den si pro ně mohu zajít, zaplatit pak už jen nařezat, takže mám vizitky operativně podle potřeby a nemusím v nich mít uložené peníze (cenu za tisk mám stejnou, ať chci vytisknou 10 stránek (100ks vizitek) nebo jen 2 stránky(20ks vizitek) - vic než 100ks vizitek jich stejně najednou nikdy nedělám
Když to spočítám, tak sice výše uvedené služby to umí (za stejných požadavků, což je max 100ks) cenově zruba stejně (za tisk), ale pak je to ještě + doprava a navíc ještě čekací doba (+ minimálně 3 dny, pokud nechci připlácet za dopravu). Takže mi z toho vychází, že se mi vyplatí způsob, který používám.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 03.09.15 12:17
avatar

Já si je nechávám tisknout, za 200ks 180kč, i s nařezáním, případnými úpravami pokud potřebuji, na klasický těžší vizitkový papír, vše nejpozději do druhého dne a prakticky bez práce, pouze si pro ně zajít. Ovšem nikoliv online ale v místní firmě která dělá vizitky, reklamy, polepy apod.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.