Nenačítají se stránky

Od: Datum: 30.08.15 11:00 odpovědí: 5 změna: 31.08.15 20:46

Dobrý den, mám problém s načítáním stránek. Stránky jako Google, Seznam se mi spustí, ale když kliknu na nějaký odkaz nebo dám vyhledat něco a kliknu na odkaz, tak buď se stránka nenačte, píše to že nemá spojení se serverem, nebo se ten odkaz začne stahovat ale stahování to nedokončí. Dělá to u Chromu i Firefoxu, a jen na stolním PC připojeném přes kabel. Na Všem co je připojeno přes Wi-fi to jde normálně. Děkuji za případnou pomoc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.08.15 17:42
avatar

co ikonka na hlavní liště? připojení k siti? když hlásí chybu, jako první bych zkontroloval zapojení kabelů do zásuvek, v případě routeru použít i jiný volný výstup (případně zaměnit za fungující - na zkoušku), případně jiný síťový kabel; pak uvidíme...když ikonka sítě hlásí chybu i nadále, zkuste pravým tlačítkem ODSTRANIT POTÍŽE,... stránky vyhledávače (např. Google) se načtou z paměti, odkazy už potřebují připojení - proto to dlouhé načítání, případné hlášky...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 30.08.15 20:46

Připojení k síti je OK, na seznamu mě to dovolí jít i na mail, takže stránky jsou aktuální.

Datum: 30.08.15 22:32

Nenačíta vám konkretné stránky alebo všetky?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 31.08.15 09:40

Většinou funguje po spuštění nějaká stránka (Při spuštění je to google nebo seznam ), pak se zvládnu třeba přihlásit na mail, nebo něco vyhledat ve vyhledávači, ale když na ten odkaz kterej vyhledám chci kliknout, nebo se z mailu vrátit zpět na seznam, nic se nenačte nebo to začne stahovat. Asi to vyřeším komplet reinstalací Windows a bude pokoj.

Datum: 31.08.15 20:46

Skúste podľa návodu v tomto linku,či nemáte zablokované stránky,ak sa tam bude nachádzať,tak odkaz na ňu zmažte: https://www.poradte.cz/navody…-zablokovat-webovou-stranku/.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.