Ip kamera a jej zapojení

Od: Datum: 28.08.15 20:07 odpovědí: 13 změna: 30.08.15 15:58

dobrý den,chtěl bych si dát na barák tuto kameru abych vyděl na branku a na auto,chci se zeptat ale na její zapojení,napájení mi je jasné je u ní adaptér,ale ten obraz tam píší že se používá klasický internetový kabel,ale kam se ten kabel zapojuje,je možné zapojit ho do routru,mám tam ještě tyto dva porty volné,a vede do něj i kabel z pc,nebo to takto být nemůže a je to ještě složitější,jo a prý je ta kamera i pohyblivá a to se ovládá jak,děkuji za vysvětlení,chtěl bych tuto:http://www.sbazar.cz/wifibaza…u-trendnet-tv-ip252p-ktera-je

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.08.15 23:00

Ano, jen zapojíte do routru int. kabelem a do zásuvky adaptér, kameru nainstalujete a můžete používat

Ohodnoceno: 0x

Od: mochomurka*
Datum: 29.08.15 08:55

děkuji za odpověd,mám ale další problém routr mám daleko od té kamery kde bych jí chtěl umístit ale ten kabel z routru mám hned u kamery ale ten je zatím zapojen do pc pro internet,chci se zeptat dá se použít taková ta rozdvojka na tyto koncovky bude to fungovat,prostě z routru povede jeden kabel který bude zapojen do té rozdvojky a do pc a ještě do něj povede ta kamera,takle by to bylo nejlepší,děkuji

Datum: 29.08.15 09:15

Musíš použít na obou koncích toho kabelu přechodku pro připojení dvou počítačů na jeden kabel.

V ethernetovém kabelu vede 8vodičů a pro síťovou konunikaci stačí čtyři vodiče, takže další 4vodiče můžou vést ke kameře.

Datum: 29.08.15 10:27

a mohly by jste mi doporučit nějákou takovou kameru,chtěl bych aby byla otočná,jinak může být ivnitřní ale tak max.do 2000kč.děkuji

Datum: 29.08.15 11:37

Datum: 29.08.15 11:58

Není problém takovouto otočnou wi-fi IP kameru koupit do těch 2.000,-Kč. Ovšem úložiště je to, nad čím by ses měl zamyslet. A tam se to pak může poněkud prodražit. Předpokládám, že budeš chtít někam ukládat záznam a trvale spuštěné PC (s dostatečně velkým HDD) není to pravé řešení.

doplněno 29.08.15 16:17:

Mochomůrko, tohle nemůže fungovat. Uvědom si, že každé zařízení má v routeru svoji adresu.

doplněno 29.08.15 17:01:

To ovšem znamená (můj názor) předělat konektory na rozdvojkách. Na můj vkus příliš mnoho spojovacích, tedy problematických míst.

Datum: 29.08.15 13:47

Ale záznam přeci nemusí ukládat po celou dobu na HDD, stačí snímky na nějaký server, ne?

Od: nnikdo
Datum: 29.08.15 12:14

Nekupujte ji. Má mizerný rozlišení. Když už do toho budete vrážet peníze tak něco co má HD rozlišení. Já provozuju něco takového. Ukládá to v MP4. Je to včetně zvuku. Má to online připojení(přenos obrazu i zvuku). Existují jak LAN tak WiFi.

Datum: 29.08.15 13:23

a existuje i nějáka ta kamera bez wifi,protože mě stačí když ji připojím přes ten internetový kabel

Datum: 29.08.15 15:18

dobrý den,tak bych se chtěl ještě zeptat na to zapojení,nakreslil jsem takový obrázek je to dobře?a použil bych tuto rozdvojku:http://www.patro.cz/produkt/1…8p4c-telefon-telefon-vyprodej

akorát bych musel koupit ještě nějákou spojku protože s té rozdvojky už kouká ten kabel a já ty kabely musím spojit s tím kabelem co vede z routru momentálně do pc,děkuji

Datum: 29.08.15 15:20

tady ještě obrázek

Datum: 29.08.15 16:39

vždyt tu někdo psal že pro sítovou komunikaci stačí 4 vodiče,a další 4 jsou pro tu kameru,a tato rozdvojka by měla fungovat tak že rozdělí právě ty 4 a 4 kabely do těch dvou koncovek , a s těch dvou koncovek to pak vede do těch dvou portů na routru,nebo mi dejte prosím odkaz pro tu správnou rozdvojku

Datum: 29.08.15 22:42
Dobrý večer.teď jsem si ale uvědomil muzu si tu kameru vůbec na ten dům dat bydlím ve městě a ta kamera by asi snímána i lidí na chodníku.co je před p arkovistem

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.