FTP - přístupové údaje - sdílení

Od: Datum: 28.08.15 00:18 odpovědí: 5 změna: 01.09.15 19:45

Dobrý den, je rozumné dávat někomu své FTP údaje k webu jako je: FTP server, uživatelské jméno a heslo? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ria®
Datum: 28.08.15 00:21

Dobrý den, záleží, co tam máte, proč to potřebuje, a komu.. Za mě to není dobrý nápad, jako by jste někomu poskytla údaje o soukromém mailu... Může Vám klidně vše smazat, překopírovat, i kdyby nechtěně..

doplněno 28.08.15 00:44:

Tak trochu prošmejďete reference, hodnocení, jeho práce.. Toho bych se nebála, i já potřebovala pomoct a vše bylo vpořádku, ale po zaplacení raději změňte heslo.. :)

doplněno 01.09.15 22:43:

Určitě ne, jen do souborů, které máte nahrané na netu..

Ohodnoceno: 0x

Datum: 28.08.15 00:40

Potřebuji na tom webu udělat nějaké úpravy od jednoho programátora, kterého znám jen trochu z internetu , tak mám pocit, že mi nic jiného nezbývá, než mu ty údaje poskytnout.

Datum: 28.08.15 02:49

Jaké úpravy? Ne ke všemu je nutné přistupovat přes FTP.

Programátor může provést změny souborů, nahrát si je už můžete sama.

Pokud přístup poskytnete, nezapomeňte pak na změnu hesla.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.08.15 10:04
Jak pise ivzez ale vse take predem zalohovat k sobe na HDD. Aby Vam to treba nesmazal...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.09.15 19:45

Mohl by mi pomocí ftp údajů vlézt do mého PC?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.