Problém s avatarem

Od: Datum: 27.08.15 20:14 odpovědí: 15 změna: 03.09.15 18:15

Mám problém. Nemůžu tam dát svůj obrázek - avatar. Podle admina to podporuje všechny typy formátů obrázku. Ten obrázek musím někde uložit, na něj dát odkaz a to se mi nedaří. Na jiných strankách to bylo jinak. Bylo tam tlačítko vložit a tak jsem vložil obrázek ze svého kompu. Zkusil jsem obrázek admina a ten jde. Přikládám screen toho, jak mi to nejde. Jde o stránky www.viry.cz . Děkuji za rady.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.08.15 20:29

Dobrý den.A není ten obrázek větsí než jsou rozměry v kolonce "nynější obrázek"?

Ohodnoceno: 0x

Od: pejo®
Datum: 27.08.15 21:13

Dobrý večer!

Adminův obrázek byl velký. Zabíral mi celý LCD monitor a přesto se tam vložil. Prostě se to zmenší. Zkusil jsem vložit menší obrázek než povolených 105x105 pixelů a nejde mi to.

Datum: 27.08.15 21:35
Ne všechny jpg dokáže server zpracovat. Zkus PNG.

Datum: 27.08.15 21:54

At tam je jakýkoliv formát obrázku, tak to nejde. Ten adminův obrázek je JPG. Poradte mi, kam ho mám dát na server?

Datum: 27.08.15 22:18

Mně se zdá, že fórum nepodporuje nahrátí nového avataru z počítače, chce po Vás adresu URL. Tzn., že byste si někde musel otevřít účet (např. na WebZdarma apod.), vytvořit složku obrázků, uložit si tam obrázek a do fóra zadat přesnou cestu k obrázku.

Např.: http://pejo.wz.cz/obrazky/pejo.jpg (pro název účtu i obrázku jsem použila Váš zdejší nick)

____

Další chyba může být v názvu obrázku. Nepoužívejte v názvech diakritiku ani mezery, obojí někdy dělá problémy.

Ideální délka názvu: do 8 znaků, přípona 3 znaky (dejte přednost obrázku JPG před JPEG).

Ohodnoceno: 2x

Datum: 28.08.15 01:08

Fórum nepodporuje nahrání avataru z kompu. Na ten uvedený Váš web nemůžu jít. Mám hlášku 404 not found. Mám z bezpečnostích důvodů prohlížeč Comodo Dragon. Jiný nechci. Zkoušel jsem WEBNODE, ale napíše mi to, že URL je neplatná. Koncovku obrázku si můžu udělat grafickém free programu jakoukoliv.

Datum: 28.08.15 01:40

To nebyla skutečná adresa, ale příklad,

jak by mohla vypadat URL adresa Vašeho avataru,

(tu máte zadat na fóru Viry.cz).

WebZdarma normálně funguje.

Musíte si zvolit uživatelské jméno (nick) a zaregistrovat se tam. Adresa Vašeho obrázku

bude záviset na Vašem uživatelském jménu a koncovce, kterou si při registraci vyberete.

Ještě jeden příklad URL obrázku:

http://mujUcet.wz.cz/obrazky/avatar.jpg

"mujUcet" bude Vaše uživatelské jméno

"wz.cz" je jedna z možných koncovek (WebZdarma jich nabízí víc)

"obrazky" bude název složky s obrázky (klidně zvolte jiný, ale bez háčků, čárek a mezer)

"avatar.jpg" bude Váš obrázek (název zvolte sám, opět bez diakritiky a mezer)

___

Snad jsem to napsala srozumitelně.

Ohodnoceno: 1x

Od: ria®
Datum: 28.08.15 01:26

Dobrý den, zkuste avatar vložit přes toto

a odkaz tam pak vložit.. Taky mám na pár stránek avatar jen z "odkazu" .. a jen kvůli tomu mi příjde docela blbý a složitý zařizovat si webhosting a doménu..

doplněno 28.08.15 02:55:

Dobrý den, ivzez,

četla jsem podmínky ospalýma očima, dá se zaškrtnout v "dalších možnostech" aby se obrázek na stránkách jpeg.cz v galerii nezobrazoval, bohužel jsem nenašla, jak dlouho zůstává v databázi.. Ale je to rychlá akce, tak i kdyby tam byl dva měsíce, pořád je to lepší, než bojovat s těmi doménami :)..

doplněno 29.08.15 23:04:

Dobrý den, tak už budete muset napsat na nějaký uvedený kontakt,

psala jsem, že je tam napsáno, že obrázek je soukromý.. stačilo kliknout na další možnosti a obrázek nebude zveřejněn v galerii... Nebojte, stejně zachvíli ten obrázek zmizí a nikdo to moc neprohlíží..

Datum: 28.08.15 02:44

Rio, nevíte, jak dlouho tam můžou obrázkyzůstat?

Nemusel by se tam také zaregistrovat?

Bez registrace asi obrázek půjde do veřejné galerie...

___

Kdysi jsem takhle používala službu Gravatar.com (ani nevím, jestli ještě funguje),

těď mi přijde lepší "vlastní" prostor..

Ohodnoceno: 1x

Datum: 28.08.15 18:00

Zkusím tento WEB - http://www.jpeg.cz/ a dám vědět. Na stránkách WebZdarma mi COMODO DRAGON zobrazí hlášku. Screen hlášky dávám sem.

Datum: 28.08.15 18:19

Na webu http://www.jpeg.cz/ jde obrázek nahrát a pak to použít na avatar. Z toho webu www.jpeg.cz mám nahraný obrázek smazat jak? Děkuji za rady.

Datum: 29.08.15 07:26

Nemažte ho, fórum si obrázek pravděpodobně načítá odtamtud,

pokud obrázek smažete, můžete zase být bez avataru.

Datum: 29.08.15 17:47

Nebudu ho mazat, vtip je v tom, že jsem tam nahrál ještě jeden obrázek, abych to vyzkoušel. Ten chci smazat. Pokud to nejde, tak mám smůlu. Ještě jsem tam napsal. Uvidíme, jestli mi odepíšou.

Datum: 03.09.15 01:05

Z webu http://www.jpeg.cz/ mi neodepsali a tak nic nevím.

Datum: 03.09.15 18:15

Z některých webů to jde. Třeba z těch, co nabízejí tapety pro mobil nebo wallpapery pro komp. Do políčka dám odkaz na ten obrázek a velikost obrázku upravím. Nemusíte mi už psát. Je to na Vás. Jinak Vám děkuji za rady.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.