Jak zvětšit video na celou obrazovku?

Od: Datum: 27.08.15 15:57 odpovědí: 3 změna: 28.08.15 07:05

Zdravím, často sleduji fotbalové přenosy na isport.cz nebo i tipsport.cz. Streamy na těchto stránkách jsou docela kvalitní, ale mají jednu nevýhodu. A to, že nejdou na celou obrazovku (full screen). Jde to nějak zvětšit.? Našel jsem si doplňek Flash game Maximizer, který je pouze pro Firefox ale na výše zmíněné přenosy nefunguje.

Poradí mi prosím někdo jestli to jde nějak udělat? Lupou si obraz zvětšovat nechci, protože pak se na to nedá dívat.

Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: lujs®
Datum: 27.08.15 16:20

Já osobně když na stránkách tipsportu nebo chanci sleduju nějakej live zápas tak si normálně klávesama Ctrl a + zvětšuju celou stránku až do takovýho formátu aby se na to dalo koukat nerozmazaně a aby se to nesekalo.

Mám ale komp napojenej na televizi s uhlopříčkou 107cm takže obrazovku se zápasem nemusím mít přes celou obrazovku.

Ohodnoceno: 0x

Od: hanesz
Datum: 27.08.15 17:34

To jsem zkoušel ale moc se mi to neosvědčilo. Neznáte nějaký plugin, který by to uměl? Výše zmíněný Maximizer pro Mozillu nefungoval :/

Datum: 28.08.15 07:05

Když nejde full screen zkus alt+enter nebo f11

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.