Sestavení domény

Od: Datum: 27.08.15 08:46 odpovědí: 4 změna: 27.08.15 22:26

Dobrý den, potřeboval bych poradit prosím.

Chtěl by bych si zaregistrovat doménu ´´ www.lepiciobrazky.cz´´ nebo www.lepici-obrazky.cz

Nevím, kterou domenu vybrat, aby byla v prohlížeči lépe k nalezení.Můžete mi prosím poradit?. a pokud přidátei vysvetleni, budu moc rád. Děkuji .P.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 27.08.15 08:50

Dobrý den, já bych volil raději tu první variantu. Takto je to běžnější. Ale, na pozici ve vyhledávačích má vliv i řada jiných věcí, než pouhý název. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Od: fex
Datum: 27.08.15 08:53

Z hlediska vyhledávání ve vyhledávačích ovlivňuje možnost nalezení webu jeho obsah, ne úplně tak doména. Takže je úplně jedno, kterou z těchto si vybereš.

Protože je to poměrně dlouhá doména, tak bych si vybral tu s pomlčkou. Nejlepší by bylo zaregistrovat obě a potom tu jednu nasměrovat na druhou.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.08.15 09:57

Představ si, že to budeš někomu říkat do telefonu. Je jednodušší a tedy i srozumitelnější "lepiciobrazky cézet" nebo "lepici pomlčka obrazky cézet"?

Já bych byl za nějaký kratší název, třeba něco jako lepicky.cz

Nakonec, domény jsou relativně levné, klidně si zaregistruj všecky.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.08.15 22:26

Souhlasím s Fexem, také bych pořídila obě domény.

Použivala bych verzi s pomlčkou (vyhledávač ji bere jako dvě slova), doménu bez pomlčky bych přesměrovala.

Pak bude jedno, jak lidé doménu napíší do adresního řádku nebo do vyhledávače.

___

Pokud by si někdo přepisoval adresu webu nebo některého obrázku, je menší pravděpodobnost se "upsat" v doméně s pomlčkou (v delším názvu se snáze udělá chyba)...

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.