PC bez monitoru?

Od: Datum: 26.08.15 21:28 odpovědí: 3 změna: 27.08.15 09:03

Nemáte někdo dobrý tip na plnohodnotný pc bez obrazovky, s OS windows? Měl by mít aspoň 3 porty USB 2, nejmíň 2 GB RAM a podporovat 1 TB vnější paměti. Taky výstup HDMI (jako monitor bude sloužit tv), Případně i optickou mechaniku. Ten můj noťásek asi odchází, já jsem zatím nic vyhovujícího nenašel. Prosím pouze o osobní zkušenost, nebo kvalifikovaná doporučení. Díky!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.08.15 21:37
avatar

Takovéhle požadavky splňuje v dnešní době snad jakýkoliv komp, včetně noťasů. Jen ta optická mechanika už nebývá standartem.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 26.08.15 22:32

Asi jsem měl více upřesnit, jde mi o mini pc, bez zbytečného monitoru, s cílem ušetřit. NTB jsou mi na nic.

Datum: 27.08.15 09:03
avatar

S cílem ušetřit máte snad na mysli tip na PC z "druhé ruky"? Můžete si samozřejmě koupit nové PC bez monitoru, nikdo Vám ho snad nutit nebude. Levnější volbou než nová jsou bazarová či repasovaná PC, (která ale pocházejí z firem a mívají odpracováno 5 let 16 hodin denně, soustředil bych se při koupi taky na ověření legality os a sw.). Jako podmínku byh si být Vámi dal taky nízký hluk a spotřebu (PC je na tyto čely hlučné a neúsporné), proto bych si raději připlatil za nějaký mini PC, třeba s windows 8 bing, ty jsou levné, což se promítne i do ceny zařízení. Celkové nákldy za život zařízení by navzdory vyšší pořizovací ceně oproti bazaru mohly vyjít nižší.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.