McAfee ano nebo ne?

Od: Datum: 26.08.15 20:08 odpovědí: 4 změna: 18.03.16 17:06

Dobrý večer rádcové,

Koupil jsem nedávno nový ntb a v něm program McAfee. Teď skončila zkušební doba, a nabízí to zakoupení na rok, za pár stovek. Na starém ntb jsem měl Avast, a neměl jsem problémy. Ptám se někoho kdo má s těmito programy nějakou zkušenost, stojí ten McAfee za to ho koupit, nebo je Avast dostačující? Děkuji předem za odpověď,popřípadě za vysvětlení.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.08.15 20:28

McAfee ne, vyhodit pryč, odinstalovat, ostatně dělám to jako první věc, když někomu zprovozňuju nový počítač. Vyházet zbytečnosti od výrobce a nasintalovat normální, free antivir ;)

Ohodnoceno: 4x

Datum: 26.08.15 20:33

Oboje má svou cenu i když já se spíše přikláním k McAfee,to proto,že je lépe a více vypracovanější a umí víc.Já však již roky fandím ESET SMART SECURITY,který si dlouhodobě kupuji na více roků dopředu.Je totíž jedničkou na trhu,teprve potom je McAfee.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 26.08.15 20:37
Nebrat. Mam Avast spoustu let a taky nikdy zadny problem. Zatim nemam duvod menit.
Ohodnoceno: 2x

Datum: 18.03.16 17:06

avast hlásí zbytečné poplachy podle mě je nejlepší essential a je taky zdarma.

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.