Pomalý internet na win 8

Od: Datum: 25.08.15 18:18 odpovědí: 7 změna: 26.08.15 20:23

Ahoj, dostal sem nový noteabook s windows 8 a mám s ním jeden problém. Mám na něm strašně poamlí internet, na druhém noteabooku s win 7 a na mobilech funguje normálně ,ale tady ne. Neví někdo co s tím je? Na internetu sem našel , že bych měl zkusit vypnout smart screen tak sem to udělal ,ale nepomohlo. Za odpovědi předem děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pee*
Datum: 25.08.15 22:43

Ahoj, je možný že na novém ntb je horší síťový adaptér.. zkus jít s notebookem blíže k routru jestli bude rychlost lepší

Ohodnoceno: 0x

Od: sss*
Datum: 25.08.15 23:26

Nepomohlo, jeďině když to připojím jako síťák tak to funguje normálně

Od: pee*
Datum: 26.08.15 04:13

Ani když ten noťas je úplně u routru? Tak asi bude vadný síťový adaptér

Datum: 26.08.15 19:47

Ale kdyby to bylo adaptérem tak mě ten net ani nejde spustit ne? Mě to jde ,ale je to strašně pomalí

Datum: 26.08.15 19:52

Ale kdyby to bylo adaptérem tak se mi tam wifi ani nezapne ne nebo jo? Já se tam připojím al je to strašna pomalí oproti ostatním, spíš si myslím že musím něco nastavit v routeru ,ale nevím co

Datum: 26.08.15 20:19

Ahoj,já mám spíš dojem,že potřebuješ ztáhnout z internetu a nainstalovat do počítače takové soubory,které se ti budou starat o plnou ůdržbu a čistotu počítače,aby nebyl zanéřaděn bordelem,které značně zpomalují chod počítače,jako jsou například:CCLEANER, ADVANCED SYSTEM CARE 8, AVG PC TUNEUP 2015 apod.Tyto soubory jsou také free,to jest zdarma a bohatě stačí na údržbu počítače.Toje můj názor.Ahoj.

Datum: 26.08.15 20:23

ne, ne a ne!

doplněno 26.08.15 20:25:

notebook je NOVÝ a nějaké AVG TuneUp nebo Advanced system care je naprosto k ničemu. Maximálně ten ccleaner, ale ten tento problém určitě u nového notebooku nevyřeší.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.