Proč google chrome

Od: Datum: 24.08.15 12:03 odpovědí: 7 změna: 24.08.15 15:35

Mám dotaz, neustále mi nabíhá nabídka GOOGLE CHROME, bezplatná.. mám prohlížeč OPERA novou i starou, která jde ještě lépe jak ta nová co se aktualizuje,, a prohlížeč EXPLORER 11, je sice skoro na nic ale mám na něm příchozí poštu,. Mám op. syst. WINDOWS 7 ULTIMATE. ale starší počítač do kzterého to bylo nainstalováno, jaký je prohlížeč GOOGLE CHROME? někde jsewm četla, že je jen na W7 Vista a W8 a ješě nevím již-- Poraďte zda si nezpomalím počítač a jestli jde na W 7 Ultimate? díky hlavně zkušenosti jsou cenné-

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 24.08.15 13:48

Dobrý den, ta vnucující se nabídka prohlížeče Google Chrome je jen konkureční boj. Google se snaží o větší rozšíření svého produktu. Pokud jste spokojená s Operou, tak Google Chrome nepotřebujete (ani zadarmo). Co jsem si všiml, tak ho mnoho lidí nijak neoslavuje, ale potrápit je umí. Často je to, ovšem, způsobeno uživatelem, který ani neví, kde si prohlížeč nastavit a jak ho čistit.

Bez Google Chrome se Váš PC i Vy obejdete. Zdravím!

Ohodnoceno: 1x

Datum: 24.08.15 13:51

Dobrý den,

Proč by se měl zpomalit počítáč? On se vám zpomalil když jste naistalovala operu starou, pak i operu novou?

W7 Vista neexistují, jsou Win Vista a pak následují 7ky, 8ky atd...

Chrome prohlížeč podporují i XP, takže žádné omezení není, pokud někdo využívá více služeb od Google, je na to vhodný právě Google chrome. Obecně jsou ale dnes všechny prohlížeče téměř stejné.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 24.08.15 14:48

Google je snad jediný prohlížeč který pokud prohlížíte cizí stránky tak je automaticky překládá do češtiny.

Od: vernon
Datum: 24.08.15 15:11
Chrome je už velice dlouho nejlepší desktopový prohlížeč. Například rychlostí načítání stránek nemá konkurenci. Dřív se všichni opičili po EXPLORERU, dnes napodobují CHROME.
doplněno 24.08.15 15:16: Ovšem třeba na Androidích telefonech je naprosto bezkonkurenčně nejvíc nejlepším prohlížečem Opera.

Datum: 24.08.15 15:14
máte to nějak podložené že "rychlostí načítání stránek nemá konkurenci"? A že je to "nejlepší desktopový prohlížeč"? Ono nejpoužívanější neznamená nejlepší.. pouze to ukazuje na povedený marketing.
doplněno 24.08.15 15:18:

Já se ale neptám na prohlížeč Operu a na OS Android, tohle není odpověď

doplněno 24.08.15 15:29:

Takže je to jenom vás subjektivní pocit, nic víc. V tom případě pak tedy váš osobní názor nevydávejte za nějaky ověřený fakt.

Od: vernon
Datum: 24.08.15 15:26
Je mi víceméně jedno, co o Chrome Google tvrdí, nebo jakou mu dělá reklamu. Když jsem si vybíral náhradu za IE, který je fakt hrůza a to i ty nejnovější verze, vyšel mi jako nejsvižnější při načítání stránek právě Chrome. Opera byla pomalejší, potom IE a nejpomalejší Firefox. Na Chrome se mi líbila nepřeplácanost, což byl problém všech ostatních prohlížečů, včetně Firefoxu. Ještě nějakou dobu jsem používal všechny, poté jsem se zbavil Firefoxu a Opery a zůstal jen Chrome (a IE který nejde odinstalovat).

Datum: 24.08.15 15:35

A ještě na výběr je www.reff.cz

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.