Rozebrání maličkého Ipadu - jak na to?

Od: Datum: 23.08.15 04:07 odpovědí: 3 změna: 23.08.15 09:02

Mám takový maličký Ipad 2GB s klipsem na pásek, vždy jsem s ním byl spokojený, i když jsem ho využíval jinak, než pro sluchátka, výstup jsem používal pro reprodukci zesilovačem, bezva. Ale teď v něm total klekla baterka, při připojení USB do PC jedou z něj data normálně, ale do analogového výstupu (sluchátka) si ani při připojení na nabíječku neškrtne - podle blikání LED - total battery dead. Nabíječka je samozřejmě funkční, vše jsem měřil, je to stejná situace jako kdysi s navigací, kterou jsem rozlousk, vyhodil čajna placku, dal tam Paňáka (stejná velikost, ale dvojnásobná kapacita) a funguje dodneska. Ale toho maličkýho Ipada se mi nedaří "rozlousknout" , nechci mu ublížit - ja jak novej (i když klidně si dovedu dát po razantní rozborce jeho střeva do svýho zařízení - je mi to jedno), nevíte prosím někdo, jak to rozdělat, není nikde žádný šroubek ani záskočky, to, že jsem si myslel, že to pohromadě to pérko na klipsu je chyba. Díky za rady, Alfi.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hlucha*
Datum: 23.08.15 04:17
Ohodnoceno: 3x
 
Od: alfi
Datum: 23.08.15 04:29

Díky, to je ono, ale nemyslel jsem, že to musí být tak "drasticky" , čekal bych spíš nějaký fixační šroubek či "moderní" záskočku. Zítra jdu do toho - chudinka Ípák, jestli mě naštve, beru mikropilku (tou už jsem rozříz a zase slepil fůru přístrojů, kterejm se jinak nechtělo...) a má smůlu - půjdou pak vnitřnosti zabudovat rovnou do čundrzesilovače a to krásný pouzdýrko do Al šrotu... Ale doufám , že se podaří, je to pěknej návod. Díky, Alfi.

Od: bmbx®
Datum: 23.08.15 09:02

To není nic drastického, ty čelíčka jsou samolepící a šroubky jsou až pod nimi...

doplněno 23.08.15 09:13:

A není to iPad což je tablet, ale iPod.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.