Výběr grafické karty

Od: Datum: 20.08.15 20:26 odpovědí: 5 změna: 21.08.15 14:31

Poradte mi prosim, podle ceho mam vybrat grafickou kartu do meho Dell procesion M4400 s Win7 64 bit na www.nvidia.com? Už jsem to před pát lety měla, ale zapomněla jsem.

Hry nehraju! :--)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 20.08.15 20:44

Jedná se o notebook, kde se grafická karta vyměnit nedá. Je jen pár modelů na světě, kde se GPU v ntb vyměnit dá. Pokud funguje a hry nehraješ, tak je zbytečný něco měnit...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 21.08.15 13:36

Grafickou kartu jsem vymenila, Stahla jsem z nvidia.com . Vedela jsem ze to jde, uz jsem do toho Dell jedou implementovala. Jen jsem tehdy mela radce. Ted to bylo na me. A povedlo se.

Datum: 21.08.15 13:38

Počkejte...

Nemotáte dohromady grafickou kartu - hardware (která opravdu v NB vyměnit nejde) a ovladač grafické karty, tedy software?

Píšete to opravdu nějak zmateně..

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.08.15 14:25

Asi jsem to opravdu spatne interpretovala -- hledala jsem ovladace Omlouvam se a uz se n nedivim, ze minikdo neporadil Chybama se ucim ! A naucila jsem se uz hodne.I díky takovým pomocníkům, jako jste vy a i jiní tady. Rada si svuj nb opecovavam sama.

Datum: 21.08.15 14:31

OK, tak už je to jasné..

Zde máte snad vše co potřebujete:

http://www.dell.com/support/h…oduct/precision-m4400/drivers

Zadáte operační systém, a zmáčknete System Analysis..Uvidíte cí Vám to najde, resp.napíše.

Ev. můžete stáhnout přímo co potřebujete na stránce níže.

Samozřejmě můžete to zkusit i na stránkách Nvidia, ale podívejte se na přesný typ GK v NB.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.