Přihlášení do Gmailu

Od: Datum: 18.08.15 21:47 odpovědí: 3 změna: 19.08.15 09:33

Dobrý den,

založila jsem si nobý Gmail, aby se do něj mohla přihlašovat moje kamarádka i já. Mně jde přihlásit normálně, ale když to zkouší ona, tak jí to píše: Sorry, Google doesnt recognise that email. Poradíte?

Děkuji předem za všechny rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: scv®
Datum: 19.08.15 00:02
avatar

Ta hláška znamená "Google nerozpoznal tento email", takže kamarádka píše v uživatelském jméně zřejmě něco jinak, než Vy, když Vy se tam přihlásíte Přihlásit se dá pomocí samotného jména, ale i ve formátu "jméno@gmail.com" - zkontrolujte, jestli kamarádka na konci nepíše omylem ".cz" nebo např. nějaké znaky ve jméně neprohodila, nenahradila tečku mezerou atd. Sám se přihlašuji na několik účtů Gmailu z několika různých PC a s touto hláškou ještě jsem se nesetkal.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.08.15 00:55
avatar

Souhlasím s odpovědí výše,

kamarádka pravděpodobně

zadává chybné uživatelské jméno.

___

Yoshi, slyšela jsi někdy o bezpečnosti v internetu?

Zásadně bys neměla s nikým sdílet svou e-mailovou schránku, neměla bys nikomu ani jednorázově poskytovat přístupové údaje ke svým internetovým (ani jiným) účtům. Řada internetových služeb má ochranu přístupových údajů jako jednu z podmínek, jež musí uživatelé při zakládání nového účtu (např. e-mailové schránky) odsouhlasit.

Jsem zvědavá, jak budete řešit, až se jednou pokusíte ve stejnou dobu přihlásit obě, každá z jiného místa...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: yoshi*
Datum: 19.08.15 09:33

Zemtám se jí.

Ten mail potřebujeme společný, protože...no to vysvětlovat nebudu. Není to můj osobní mail. A na tom, která by se kdy přihlásila, se můžeme domluvit. ;)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.