Kde používáte email?

Od: Datum: 11.08.15 12:49 odpovědí: 6 změna: 11.08.15 19:50

Ahoj mám dotaz, chtěl bych se zeptat, kde nejčastěji máte emailové adresy? Já mám třeba seznam, centrum, a chci se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s nějakou jinou mailovou adresou. děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.08.15 12:59

V počátcích internetu jsem vyzkoušel různé, ale už cca 10 roků používám gmail.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 11.08.15 15:01

Vlastní doména. Je to pár korun ročně.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.08.15 17:11

gmail.Bezkonkurenční!

Datum: 11.08.15 18:44

já teda odjakživa seznam a v práci outlok. Můžete mi napsat, v čem je gmail lepší? Mám ho taky, když jsem někde cosi potřebovala, ale nepoužívám ho, protože mám všude nahlášený seznam a jsem líná to měnit:)

Datum: 11.08.15 18:51

Kytka25: Na to ti nikdo pořádně neodpoví, protože každý jej používá z jiného důvodu. Používám jej taky 10 let, dříve jsem zkoušel všelijaké české, ale GMail si mě získal.

Asi bude nejlepší, když jej vyzkoušíš.

Datum: 11.08.15 19:50

outlook je e-mailový klient, který nemá s poskytovatelem pošty nic společného - v outlooku můžeš mít poštu ze seznamu, z gmailu, z firmy kde pracuješ atd.

gmail poskytuje prakticky neomezený prostor, má podle mě nejlepší antispamový filtr, intuitivní rozhraní, rychlé vyhledávání, a vůbec je dobrý.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.