Aktivni adBlock

Od: Datum: 10.08.15 14:03 odpovědí: 4 změna: 10.08.15 16:41

ahoj, chci si na internetu prehrat video pres mobil, ale nejde mi spustit. porad mi to pise ze mam aktivni adBlock. vubec nevim co to znamena. poradi mi nekdo jak video spustit?dik

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 10.08.15 14:15

máte aplikaci "adBlock", která blokuje např. reklamy a vyskakující okna

Ohodnoceno: 0x

Od: lujs®
Datum: 10.08.15 15:34

Nepíšete jakej používáte prohlížeč.

U Mozilly je to takhle jako na obrázku.

V pravým horním rohu je to ikona ABP. Kliknete na tu šipku a po rozbalení kliknete na Vypnout na a pak by vám to mělo jít.

doplněno 10.08.15 16:57:

Jejda. To s tím mobilem mi nějak uniklo.

Datum: 10.08.15 16:41

Uživatel se dívá přes mobil, takto mu to tedy asi vypnout nepůjde :)

Datum: 10.08.15 16:40

Nepíšete o jaký mobil jde, s jakým prohlížečem se na stránky díváte, o jaké stránky vůbec jde. Doplňte tyto údaje a budeme o něco moudřejší.

AdBlock, jak píšou ostatní, je program pro blokování reklam na internetu, mnoho stránek (i tyto) začalo nově kontrolovat existenci tohoto doplňku a zobrazují pak tyto varovné hlášky s prosbou o jeho vypnutí, případně blokují např. přehrání videí bez vypnutého tohoto doplňku atd.

Předpokládám, že o tomto nic nevíte a v mobilu nic doinstalovávaného nemáte (adblock existuje i pro mobily, případně blokování adres přes hosts soubor atd.), takže osobně bych se spíš přikláněl k variantě, že se snažíte pouštět video ve Flashi, který dost starších mobilů nemusí umět a tím by se mohla zobrazit i tato hláška.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.