Přeinstalování Windows 7 u mininotebooku

Od: Datum: 10.08.15 02:11 odpovědí: 2 změna: 10.08.15 12:53

Zdravím,

mám zásadní problém u mininotebooku - potřebuji ho přeinstalovat, ale nemá CD mechaniku. Kde sehnat Windows 7 ke stáhnutí na flashku + dotaz: potřebuju k tomu drivery, nebo se to už nastaví samo? Mám zkušenost jen s přeinstalací Windows XP, kde to drivery požadovalo na CD.

Případně - jak se dá opravdu efektivně zrychlit ntb? Čističe a podobné jsem zkoušela, počítač je prázdný (souborově), takže množstvím dat to není.

Díky !


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 10.08.15 06:35
avatar

Doporučuji Vám pohledat na internetu nikoli hotové řešení, ale návod přímo k tomo Vašemu produktu. Návodů na tyto netbooky jsou celkem hojné. Navíc je možné, že bude pevný disk rozdělený na více oddílů, jeden bude pro uživatele skrytý, bude obsahovat popisovanou instalačku, takže to nebude nic složitého a ovladače budou součástí. Rozhodně nedoporučuji cokoli stahovat z internetu, jak píšete, mohlo by se stát, že by došlo ke kolizi se zákonem.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 10.08.15 12:53
avatar
Přesně tak. Mini notebooky mívají v naprosté většině na disku skrytý oddíl ze kterého se dá systém obnovovat.
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.