Notebook se nespustí

Od: Datum: 09.08.15 18:01 odpovědí: 2 změna: 09.08.15 20:53
avatar

Ahoj,
mám tu notebook HP Compaq nx6325.
Po normálním restartu skočil hned do "Startup Repair" chvíli jsem tomu dala, ale trvalo to moc dlouho a já už na to neměla čas (a ani nabíječku po ruce, takže by se stejně zachvíli vybil). Když jsem to chtěla ukončit, nenechalo se to, že tuto operaci nelze přerušit. Vypnout tlačítkem nešel, tak jsem z něj prostě vyndala baterii.
Ihned po znovuzapojení baterie se rozběhnul ventilátor CPU naplno, rozsvítila se kontrolka vypnutého zvuku a nic víc.. kontrolka vypínače nesvítí, vypnout ho dá docela námahu - Musím to zkoušet hodněkrát, než se vypne, pokud ho zapnu znovu, to samé jako předtím.
Zkoušela jsem klasické vyndání baterie, pak i držet několik minut tlačítko vypínače zatímco není baterie uvnitř. Jelikož ani to nepomohlo, tak jsem zkusila vyndat RAM, HDD, RAM jsem vyměnila, pořád nic.. Vyndala jsem tedy i baterii BIOSu a nechala NB několik hodin být bez připojené baterie NB i baterie BIOSu, přesto problém stále trvá..
Budu ráda za každou radu k vyřešení. :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 09.08.15 19:30
avatar

Dobrý den, nepíšete, jestli lze NTB spustit bez baterie a přes adaptér do zásuvky.. Tedy, jestli by byla nějaká změna, když v NTB nebude baterie. Zdravím!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 09.08.15 20:53
avatar

To už jsem také zkoušela, ten samý výsledek.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.