Budou nabíhat aktualizace?

Od: odpovědí: 3 změna:

Dobrý den všem. Na Lenovu G570 se nám podařilo úplně vymazat Windows 7 home premium. Známý IT nám nainstaloval stejný OS ze zálohy někoho jiného. Mám obavy o bezpečnost dat, máme int.banking. Víte někdo určitě, jestli budou chodit aktualizace na Windows stejně jako dřív u původního OS? Moc děkuji za odpověď, Ezmy.

3 odpovědi na otázku

 

 


2x

Aktualizaci si můžete sám spustit z ovládacích panelů a ihned uvidíte chování OS. Jak větší problém bych viděl samotnou instalaci OS - jak píšete "ze zálohy někoho jiného". Tedy máte nelegální OS, který buď není aktivovaný nebo je aktivovaný nějakým pirátským způsobem, což může případně ohrozit bezpečnost vaše PC. Tedy předně se ptejte známého, co s vaším PC vlastně udělal a co tam instaloval, protože "záloha někoho jiného" není moc vysvětlující.

 


2x

Pokud je Windows nainstalován nelegální tak se to projeví tím že budete upozorněn že jste se stal obětí pirátů tedy ze máte nelegální verzi. Pokud máte na spodní straně noťasu od Windowsu nálepku kde je kód ktrý obsahuje 25 čísel i písmen tak zkuste v nabítce Start, počítač, vlastnosti systému a tam se zobrazí: Aktivace systému Windows, pokud je napsáno: Systém Windows je aktivován je vše OK. Pokud ne klikněte na změnit kód Product Key a máte li zmíněný kód zadejte ho do políček a chvíli trvá ověřování a pokud je Ok tak vám to oznámí.

Jinak mnoho zdaru.


Přesně tak, měl jste pravdu, problém byl přesně v tom kódu na dně noťasu. Kód byl opětovně zaregistrován a už vše běží, jak má, aktualizace nabíhají samostatně tak, jako před problémem a opravdu jsme se poučili, všechno pravidelně zálohujeme. Jsme na W7 zvyklí a nechceme ani W8, ani W10, takže teď už jsme opatrní a zodpovědní. Moc děkuji za odpověď. Ezmy.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]