Prezentace v PowerPointu

Od: Datum: 07.08.15 20:53 odpovědí: 7 změna: 08.08.15 22:21

Zdravím,

dělám prezentaci v PowerPointu a potřebuju, aby se při jejím otevření automaticky spustila.
Mně se však vždycky otevře program a teprve potom můžu zmáčknout, že chci prezentaci.
Jde to nějak udělat?

Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.08.15 20:57

Uložit jako prezentaci.

Ohodnoceno: 0x

Od: dery®
Datum: 07.08.15 21:10

Mám uloženo jako prezentaci. Ale stejně se mi to otevře tak, jako bych v tom chtěla pracovat. Ne přímo jako prezentace.

Od: buss®
Datum: 07.08.15 21:12

A jakou to má příponu a co je nastaveno? Umíš ho ovládat?

Datum: 07.08.15 21:14

.pptx
Kde co nastaveno?

doplněno 07.08.15 21:36:

S ovládáním normálka - vytvořím si prezentaci, upravím si ji dle sebe atd., všechny nástroje, co tam potřebuju nějak zvládnu.
Ale nevím, jak to uložit, aby se otevřela rovnou prezentace.

Datum: 08.08.15 04:07
Je potřeba uložit vytvořenou prezentaci ve formátu .pps případně ve formátu .ppsx
Zkuste si udělat kopii souboru, potom u kopie změnit (přepsat) koncovku .pptx na .ppsx
Po uložení by se měla otvírat rovnou prezentace.
Jako zajímavost, když přepíšetě jinou, hotovou prezentaci z pps(ppsx) na ppt(pptx), můžete tu prezentaci upravit. Potom zase vrátit do pps!
Ohodnoceno: 5x

Datum: 08.08.15 07:22

100 % souhlas.

Datum: 08.08.15 22:21

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.