Windows 8.1 - Klavesnice se nezobrazuje

Od: Datum: 06.08.15 12:56 odpovědí: 2 změna: 19.03.16 14:41
avatar

Dobrý den,

Dnes jsem si zakoupil nový tablet s windows 8.1, a mám takový drobný problém. Kdekoli na ploše se mi po klenutí do libovolného pole pro zadávání textu, nezobrazí automaticky dotyková klávesnice, pouze v prostředí metro.

Nikde jsem nenašel žádné nastavení, a na microsoftu píší, že by se měla ve výchozím nastavení takto zobrazovat...

Prostě mám problém, že když ve firefoxu nebo ve složce kliknu třeba do adersního řádku, tak mi nezjeví klávesnice a nemůžu psát, musím jí ručně vyvolat z dolní lišty..

Předem děkuji za pomoc...


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: kamart
Datum: 19.03.16 12:56

resim stejny problem,vyresil ste to?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.03.16 14:41
avatar

Problém jsem vyřešil částečně. Jako prohlížeč jsem místo původního Firefoxu použil Chrome, kde po klepnutí do adresního řádku klávesnice sama vyskočí, čož je velká výhoda. Navíc se mi zdá, že na tomto tabletu jede chrome znatelně svižněji a plynuleji než Firefox. Dále jsem problém vyřešil alternativně zakoupením pouzdra s klávesnicí. A abych ze svého tabletu udělal ještě použitelnější zařízení, tak jsem pouzro rozříznul a unitř jsem vytvořil vyřezáním kusu kartonu trochu místa, které jsem osadil USB hubem a na kraj pouzdra jsem přidělal standardní USB konektor, pomocí kterého si připojím bezdrátovou myš.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.