Nefunkční touchpad

Od: Datum: 05.08.15 15:29 odpovědí: 2 změna: 12.08.15 14:09

Prosím o radu: Po nainstalování W 10 (nevím, jestli to souvisí) prestal čístečně fungovat touchpad.Lze pohybovat kurzorem,ale nejdřív musím v nastavení "myš.vlastnosti" povolit Elan.Vždy po rest. se to vypne.Potom lze kurzorem pohybovat, ale touchapd nejde nijak dál používat.Jedná se o nb Asus x55vd.Stáhl jsem ovladače v .zip ze stránek Asus, ale po rozbalení nevím, co s tím dál.Obr. 1. je ovladač k touchpad, 2. klávesniceSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.08.15 12:10
avatar

Ano, je to ovladači. Ale nevím, zda máte nejnovější - viz datum únor 2013, já na stránkách asusu našel květen 2013. I to mi připadá staré.. nicméně k instalaci:

Nemám 10ky ještě tak osahané a nemám je teď před sebou, takže radím z hlavy, ale musíte spustit správce zařízení. Takže přes vyhledávání vyhledat řetězec "správce zařízení" případně zkusit, zda nenalezne "devmgmt.msc"

Dále stačí nalézt ono zařízení, kliknout na něm pravým tlačítkem, dát aktualizovat ovladač a poté postupovat podle obrazovek. Mělo by tam být něco ve smyslu - vyhledat ovladač v počítači -> tam se proklikat k onomu stazenemu rozbalenemu zipu, vybrat soubor INF a potvrdit. Kdyztak me nekdo, kdo ma 10ky opravte. diky

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 12.08.15 14:09

Díky za ochotu.Již mi poradil kolega, ale je to tohle http://www.asus.com/support/D…/516/0/5/iDj76sQprYFuQe5J/45/ Novější jsem nenašel a asi ani není.Každopádně funguje.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.