S.M.A.R.T. HDD Scan

Od: Datum: 04.08.15 20:04 odpovědí: 3 změna: 14.10.15 16:55

Zdravím Vás,

jde mi o S.M.A.R.T. hodnoty v aplikaci HDD Scan 3.3. , S.M.A.R.T. se mi zobrazí jako text a nevím proč? Zkoušel jsem starší verze a furt tam nám text. Posílám slepený obrázek. V prvním případě to bylo dříve a teď to nejde - první část obrázku. Druhá část obrázku je to teď. Operační systém jsem neměnil. Mám XP. Kde je chyba či co mi chybí? Děkuji za poskytnuté rady.Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: stylar*
Datum: 04.08.15 20:23

no to netuším možná přeinstalovat aplikaci nebo novější verzi zkusit, jinak na zobrazení SMART disku mi přijde lepší CrystalDiskInfo: http://crystalmark.info/download/index-e.html (jenom je v něm potřeba zapnout zobrazení SMART hodnot v desítkové soustavě pro lepší pochopení)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pejo®
Datum: 04.08.15 22:31

Aplikace HDD Scan se neinstaluje. Někdo psal, že můžu mít potíže s knihovnou. Aplikaci CrystalMark znám. Na sledování S.M.A.R.T. hodnot používám více free aplikací.

Od: pejo®
Datum: 14.10.15 16:55

Opravil jsem to utilitou WinXP Manager . Už nemusíte psát. Děkuji.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.