Z ničeho nic sekání

Od: Datum: 04.08.15 17:28 odpovědí: 4 změna: 07.08.15 12:53

Zdravím, mám notebook Dell Latitude E6400 a z ničeho nic (vypnutí a zapnutí) se začal strašně sekat. Vir není nalezen (eset smart security 8). Celý pročistěn cc cleanrem+vyčištěno chlazení. Uděl jsem memtest ten byl OK a potom test HDD a ten byl taky OK. Procesor furt jede na 100% a nevím proč. DÍKY

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 04.08.15 17:41

Já bych začal programem adwcleaner - nemusí být virem.

http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?t=4575

zkuste nějaký analyzátor a hledejte chybu v HW (tedy pokud není vliv na PC ze strany SW - může být díky nové aplikaci, aktualizaci ovladačů HW, vir či adware, který váš antivir nezachytí...)

Zkuste i bod obnovení - do doby, kdy byl PC ok.. tím se může obejít ta aktualizace ovladačů či OS, která PC zdržuje.

Ohodnoceno: 0x

Od: lla®
Datum: 04.08.15 18:25

Bod obnovení SUPER zkusím, nenapadlo mě to. Díky moc dám vědět jak to dopadlo, začalo po aktualizaci OS.

Od: nutt®
Datum: 05.08.15 00:27
Zdravim,
a co ukazuje karta procesů? CTRL + SHIFT + ESC -> přepnout na kartu procesy a kouknout zda tam neběží nějaký neznámí program. Zkuste také ještě projet programem Antispyware, bod obnovení myslím že problém vyřeší jen na chvilku, osobně ho nevyužívám přijde mi jako nesmyslná funkce. Pokud na nic nepřijdete, přeinstalovat OS, myslím že pokud test HDD je ok tak bude problém v některém softwaru. Dnes se s programy mnohdy do pc nainstaluji i nechtěné programy, zkuste dát ovládací panely - programy a kouknout zda tam není něco co nemá být a případně odinstalovat.
.
Hezký den NutT
Ohodnoceno: 0x

Od: lla®
Datum: 07.08.15 12:53
Na vše jsem již koukal a stále bez výsledků. Nyní budu dělat reinstalaci OS. Úplně vše jsem odinstaloval jsou tam jen čistě OS a stále lagy.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.