Winrar - zobrazení

Od: Datum: 31.07.15 23:30 odpovědí: 5 změna: 02.08.15 00:53

Ahoj asi sem na něco kliknul a ted se mi po otevření rar souboru zobrazujou všechny podsložky a soubory v nich. Jak to mám přenastavit? http://s4.postimg.org/6k5rd3n4t/eer.jpg

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.07.15 23:34

To je snad normální, ne? Nebo co jiného než obsah archivu by se mělo po otevření RAR souboru ukazovat?

doplněno 01.08.15 11:09:

totak: já co používám winrar asi tak 8 let tak si nepamatuju, že by to bylo někdy jinak, proto mě ta otázka poněkud zaskočila :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.08.15 06:19
To je jen verzí toho win.raru. Staré verze neuměly ukázat obsah dokud jsi položku celou nerozbalil. Dneska po kliknutí levou dostaneš automaticky náhled obsahu a klik pravou vyvolá možnosti pro rozbalení.
Ohodnoceno: 0x

Od: rost
Datum: 01.08.15 12:25

ale já novou neinstaloval

Datum: 01.08.15 12:26

měl by ukázat jen kořeové složky (a po kliknutí by se měli zobrazit podložky a soubory co tam jsou), ale on na místo toho zobrazí všechy soubory a složky ve složkách, takhle v tom mám akorát bordel.

Datum: 02.08.15 00:53

tak sem an to přišel, stačí odškrtnout plochoustrukturu seznamu ctrl+H,... a pak že je tohle v nových verzích*bzum* *smich**bzum*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.