Účet Microsoft - Example.cz

Od: Datum: 31.07.15 16:36 odpovědí: 1 změna: 31.07.15 16:40

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat a hlavně poradit. Zaregistrovala jsem se na účtu ,,Microsoft z aplikace Store , abych si mohla stahovat různé aplikace atd. Jenže hlásí mi to, že mám ověřit svůj email ve svoji doporučené poště. Dala jsem asi už 1000x ,,poslat zprávu na email,, abych ověřila, že jsem to já. Jenže nevím , kde se mám přihlásit, abych to ověřila. Na stránce Microsoft, když se přihlásím mi vždy pokaždé najede ,,poslat na email,, A jestli jsem se už přihlásila z aplikace ,,pošta,, tak mi nic nepřišlo. Nevíte jak a kde se mám přihlásit, abych to ověřila? Děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hoj
Datum: 31.07.15 16:40

Váš mail se ragistroval na www.outlook.cz což je oficiální účet MS pro veškeré fungování s mobily vybavenymi Win. To znamená, že zde použijete OneDrive (úložiště pro data, nebo Lidé - což je telefonní seznam pro mobil) a další...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.