Instalace Windows 10

Od: Datum: 30.07.15 15:12 odpovědí: 5 změna: 31.07.15 06:41

Zkoušeli jste někdo nainstalovat Windows 10? Jak se to dělá, když mám Windows XP nainstalovaný např. na 10GB oddílu, je možné to nainstalovat na jiný oddíl nebo se to bude pokoušet nainstalovat na ten oddíl kde je Windows XP? To by snad ani jít nemělo, ne už proto že je tak malý... Já to zatím instalovat nechci, ale ptám se jen abych věděl jak se to dělá a mluvím o verzi stažené z netu.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.07.15 15:28

Upgrade z Windows XP není legálně (bezplatně) možný. Pouze z Win 7 a 8.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.07.15 15:52

To je hrůza jak je to zpravodajství na ČT nepřesné. Říkali totiž, že pro vlastníky předchozích verzí Windows bude možné stáhnout a nainstalovat W10 zdarma. A samozřejmě, lhali.

Od: lhani
Datum: 30.07.15 16:30

Proč by lhali. Neříkali že VŠECH. A verze 7 a 8 je předchozí verze.

Já mám 7 koupenu. Žádný problém

Ohodnoceno: 1x

Od: jmlc®
Datum: 30.07.15 15:35

Hmm, tak by mne zajímalo, zda se bude řešit přechod z nelegálních W7 na W10, když je to stejně první rok o veřejném testování OS :) - bych řekl, že bude úplně jedno, jestli jste měl nelegální W7, když budete celý rok zdarma testovat nový systém. Taky by mohl někdo přidat svou zkušenost - pokud tu někdo s tímto upgradem bude...

Ohodnoceno: 0x

Od: ctenar
Datum: 31.07.15 06:41

Asi 5 milionu lidi testovalo prubezne verze. Myslim, ze je otestovano dostatecne ;)

K instalaci je udajne zapotrebi registracni cislo puvodni verze.

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.