Televize v noteboku

Od: Datum: 26.07.15 11:45 odpovědí: 7 změna: 29.07.15 11:31

Dobrý den. Ctěl bych sledovat české a slovenské televize v noteboku. Mužete mi poslat odkaz nějakého programu který bych si stahl z internetu? Nebo jaké jsou možnosti? Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 26.07.15 13:07
Ohodnoceno: 0x

Datum: 26.07.15 17:10
Záleží na tom jestli chceš sledovat televizi přes internet a být závislý na připojení nebo použiješ USB tuner DVBT. Příjem přes internet se nejlíp řeší přes XBMC, něco běží přes VLC když víš kde hledat linky. Tuner USB ti udělá z každého počítače normální televizi. Na rozdíl od softwérového řešení tě to ale zase bude něco stát. Nejlevnější čína se koupí kolem300kč na aukru nebo přímo v číně od12us $. Když budeš chtít záruku tak v českých obchodech počítej tak 800,-

Od: luha®
Datum: 26.07.15 21:30

http://mujsoubor.cz/ostatni/tv-online ,ale musíte se zaregistrovat. Má všechny naše TV.

Datum: 28.07.15 23:03

Nemohl bys přidat nějaký funkční odkaz, kde se lze zaregistrovat? Přímo na adrese, kterou uvádíš se po tom lidi pídí, ale odpovědi se jim nedostalo.

Od: vklus
Datum: 28.07.15 23:17

Jo to by mě taky zajímalo když ty paka chtějí zavést placení televizních poplatků i za to, že mám počítač, tablet tak kde a jak sledovat normálně televizi

Datum: 28.07.15 23:32

Niečo som minule objavil,javí sa to ako funkčné,treba overiť,je tam verzia na skusenie.: http://www.progdvb.com/manual_requirements.html.

Datum: 29.07.15 11:31
ProgDVB nic neřeší, to je v podstatě jen víceúčelový přehrávač. Zvládne v počítači přehrávat třeba satelit , i dvb.t ALE VŽDYCKY JE K TOMU POTŘEBA MÍT POTŘEBNÝ HARDWARE. Používá se dost i pro cardsharing ale i k tomu musíš mít satelitní kartu a parabolu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.