Prehravani videa na ceskatelevize.cz

Od: Datum: 25.07.15 11:31 odpovědí: 5 změna: 29.07.15 19:57

Dobry den

kdyz prehravam videa na ceskatelevize.cz (stava se to jak pri primych prenosech tak i videich ze zaznamu) tak mi video zacne skakat dopredu a dozadu v malych frekvencich ale je to dost neprijemne.

Zkousel jsem i jine prohlizece ale nic nepomohlo...

predem diky za rady...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 25.07.15 11:49

Dobrý den, takže, problém je v různých prohlížečích? Tak bude mimo ně. Možná máte přetížený PC (hodně spuštěných programů) nebo je to starší a slabší kousek, který to video "nestíhá" přehrát či máte pomalé připojení k internetu. Zdravím!

P.S. Také je možnost, že máte všechny prohlížeče nevyčištěné (mezipaměť a cookies).

doplněno 25.07.15 11:53:

Můžete si tam také přímo u toho videa zvolit jeho horší kvalitu - v tom přehrávači je to volitelné.

Tím snížíte nároky na přehrávání a třeba to bude plynulé.

doplněno 25.07.15 11:59:

camel - tak, to se zdá, že proběhla nějaká aktualizace, která proběhnout neměla. Hodně aktualizací dokáže způsobit problém v PC.

doplněno 25.07.15 12:13:

camel - videa na ČT jsou snad stále jako flash. Pokud by to byl problém pouze v jednom prohlížeči, tak bych si asi aktualizoval Adobe Flash Player. Ale, píšete, že to je špatné v každém prohlížeči. Jinak, já jsem vždy automatické aktualizace všude zakázal (abych měl klid a PC bez problémů), tak si je volím jen zřídka. Snad tu Javu odinstalovat, potom si nainstalovat zase tu starší verzi a v ní zakázat aktualizace. Ovšem, zda je to správný postup Vám snad poradí někdo další.

Ohodnoceno: 2x

Od: camel
Datum: 25.07.15 11:53

Pripojenim ani tim ze by bylo PC alebe to neni protoze tento problem se obevil ze dne na den... jeste par dni zpatky vse slapalo perfektne...

Datum: 25.07.15 12:02

ano presne tak ted si uvedomuju ze se mi aktualizovala Java ktera myslim ze na prehravani videi na netu ma vliv. Jde to nejak vratit do puvodniho stavu?

Datum: 25.07.15 12:17
Mate pravdu videa na CT jsou opravdu v Adobe Flash Player... pokusim se v nem povrtat kdyz se to nezlepsi tak ho preinstaluji... diky za pomoc...
Datum: 29.07.15 19:57

Tak jsem Adobe flash kompletne preinstaloval ale nepomohlo to porad to cuka uz jsem z toho zoufaly... ze by nejaky vir?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.