Sledovací programy

Od: Datum: 24.07.15 19:49 odpovědí: 5 změna: 26.07.15 01:26

Dobrý den, jak poznám, že mně někdo nainstaloval do PC nějaký sledovací program? Např., key logger apod.? Mám podezření, že něco takového mám v PC.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 24.07.15 21:35

Tuna vyšiel nedávno jeden článok,kde sa píše o tej problematike. http://www.zive.sk/clanok/106…val-hacking-team-poradime-ako

Ohodnoceno: 0x

Od: ertl
Datum: 25.07.15 01:59
Dekuji. Ale diskuze pod clankem me moc nepresvedcila..
Od: dam®
Datum: 25.07.15 03:22

Zrovna tenhle program opravdu žere paměť, né jen, na HD, jinak bys to měl zjistit na "spuštěných programech"

Od: nnikdo
Datum: 25.07.15 18:26

Pokud to je dobře udělaný SW, tak na to nepřijdete. Umí se maskovat. Ve spuštěných procesech, pokud tam vůbec bude vidět, bude jako něco úplně jiného.

Od: jejda*
Datum: 26.07.15 01:26

Můžu vás ujistit, že jste sledovaný a už s tím nic nenaděláte. Všichni velcí hráči na trhu SW i HW spolupracují se slavnou NSA a už třeba při nákupu HDD si domů nesete ve firmware tohoto disku spícího červíka a ani o tom nevíte. O Google, a pod. snad ani nemá cenu psát, že. *smich*

Zvláštní kapitolou je facebook, tam na sebe lidi napráskají uplně všechno, agenti už nemusí získávat informace o nikom pracně po hospodách a vše dělají v klidu domova v papučích.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.