DVI D - jak zapojit

Od: Datum: 23.07.15 15:21 odpovědí: 3 změna: 23.07.15 17:53

Dobrý den, Poměrně nedávno jsem si sehnal Grafiku MSI R7 250 OC, která má výstup vga, hdmi,a dvi-d. Jde o to, že bych chtěl mít přípojeny monitory dva. První mám zapojen to vga konektoru, ale ten druhý bych chtěl zapojit do toho DVIčka, neboť nemá hdmi, jenže toto je DVI-D (duallnik, viz. obrázek)

a konec kabelu z monitoru je DVI-I. Monitorů mám více, jak analogovým konektorem,tak i s digitálním, takže nějaký vybrat nebude problém, akorát se vždy dohrabu d tomu DVI-I a to tam pochopitelně kvůli těm čtyřem čuřáčkům zapojit nejde. Na netu jsem se dočetl, že dvi-i umí jak digitální obraz tak i analogovž obraz, zatímco dvi-d je pouze digitál. Co je ale ten problém, je to, že nikde v žádném českém obchodě nemohu sehnat ani kabel dvi-d <-> dvi-i ani žádnou takovou redukci, a řešit to přes převaděč a další redukci je prasárna a bude to stát majlant...

Takže vás všechny moc prosím o nalezení nějakého řešení...

Předem moc děkuji...

doplněno 23.07.15 15:23:

obrázek se nevložil, tak znovu...

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.07.15 16:19
Ohodnoceno: 0x

Datum: 23.07.15 17:24

Paráda, děkuji... Tenhle jsem předtím neviděl.. :D

Datum: 23.07.15 17:53

není zač, hlavně že vyřeší připojení...

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.