,,Přečtení všech přijatých e-mailů

Od: Datum: 22.07.15 01:31 odpovědí: 3 změna: 24.07.15 13:31

Dobrý den,

chtěla bych Vás poprosit o radu. Mám na seznamu založené 2 e-maily. Když jsem byla na tabletu na jednom z nich, nějakým neznámým způsobem se mi podařilo označit všechny přijaté e-maily a ,,udělat" z nich přečtené. Když jsem to zkoušela i na tom druhém, nepovedlo se mi to. Jen stránku po stránce označit všechny e-maily. Jenže když tam mám asi 250 stran, tak na to nemám trpělivost. Musela jsem zřejmě zmačknout nějakou kombinaci něčeho, fakt nevím. Prosím, nevíte? Fakt bych to potřebovala, už jich tam mám strašně nepřečtených, ale odstranit je nechci a i to by asi bylo podobným způsobem.

Předem děkuji za rady.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.07.15 13:01
avatar

Hned jak vlezu na e-mail, tak se mi ukáže nad zprávami "máte XX nepřečtených zpráv" a hned pod tím je "označit všechny jako přečtené"

Ohodnoceno: 0x
 
Od: sharon
Datum: 22.07.15 19:22
Děkuji za odpověď. To se mi tam také ukazuje, ale když dám označit všechny e-maily jako přečtené, tak se mi to jakoby přečte, ale jen ty,co jsou na té jedné strance. Když přejdu na další stranu, tak už tam označené nejsou a musím to označit znova a tak to jde znova a znova na každé stránce a když tam mam cca 10 000 nepřečtených e-mailů, cca na 200 stránkach, tak je to na dlouho. Tam se mi to vše vymazalo během 1 minuty. A právě, že nevím, jak se mi to mohlo povést.
Datum: 24.07.15 13:31
avatar

Email na seznam.cz - vpravo na stránce v rozbalovacím seznamu vyberte "Seřazeno od nepřečtených", tím dostanete veškeré nepřečtené zprávy na první stránky (několik prvních stránek), pak vyberete vlevo "Označit: Nepřečtené zprávy", a dále už "Označit přečtený". Není to sice jedním klepnutím ani nějakou kombinací, ale i nějaká desíka stran je lepší, než stovky...Ani na stránkách

http://napoveda.seznam.cz/cz/oznacovani-zprav/

jsem nenašel odpověď (možná jsem jen špatně hledal)...

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.