Problémy s windows

Od: Datum: 06.09.15 18:21 odpovědí: 2 změna: 06.09.15 19:00

AHoj, mám noťas asi 3 roky s windows 8. Před rokem mě napadl virus, tak jsem byl nucen reinstalovat windows. Už si to moc nepamatuji, ale bylo to bez instalačního média. ASi nějaká reinstalace z disku (?). Od té doby mám problémy. Jednou tak za 4 dny se mi po zapnutí noťasu chtějí stáhnout a nainstalovat aktualizace. Jenže před finišem tonapíše, že se aktualizovat nepodařilo - noťas se resetne a stejná obrazovka, kde se akorát píše, že se vrací změny. Pak se to ještě jednou resetne a konečně se mužu přihlásit do windows. Celý tento proces trvá asi hodinu a je to dost omezující. Vše by mělo být legální. Poradíte? Díky :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 06.09.15 18:49
avatar

Dobrý den, poradil bych zakázat (automatické) aktualizace - a bude klid. Jenže, nemám OS WIN-8, tak si to tam musíte najít sám. Možná to bude v Ovládácích panelech. Zdravím!

doplněno 06.09.15 19:08:

Ale, o tom se snad ani nezmiňujete. Z dotazu se zdá, že Vás obtěžují aktualizace, ale Vy je asi požadujete. Zkusil bych zcela vypnout antivir a firewall - třeba to blokují.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.09.15 19:00

To je krajní řešení, které mi ovšem nedovolí aktualzovat na WIN 10.

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.