Odstranění AVG

Od: Datum: 15.07.15 02:38 odpovědí: 9 změna: 15.07.15 14:03

Může mi někdo poradit, jak odstranín z NB AVG.Složka se nachází jen v C:ProgramData jako AVG>podsložka AWL2015. Použil jsem AVG Remover-bez výsledku.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 15.07.15 06:17

Dobrý den, AVG by měl být také v Přidat nebo odebrat programy (v Ovládací panely) a tam by měl jít odstranit. Ovšem, dříve musí být tento program zcela ukončený a vypnutý, aby nebyl v RAM. Zdravím!

doplněno 15.07.15 09:27:

Ten program není ani v nabídce START a tam možnost odinstalace? On není nainstalován do složky (AVG)? Ani tam není ikona pro odinstalaci? Zkoušel jste CCleaner a zničit AVG tímto programem?

doplněno 15.07.15 10:08:

Já mám nyní dojem, že už jste ten AVG v podstatě odstranil, tak ho nikde nevidíte. Zřejmě už bude stačit odstranit (smazat do Koše) tu poslední složku, kterou uvádíte.

doplněno 15.07.15 11:03:

rudy63 - myslím, že program (antivir) AVG se nainstaluje pouze, když to uživatel aktivně chce.

Pokud nejde AVG nikde v PC nalézt, tak tam asi nemůže být ani spuštěný a vlastně Vám nijak nevadí, resp. Vy nevíte, že tam je, když nikde není. Jiná věc by byla, kdyby byl např. stále ve Správci spuštěných programů a odebíral RAM. Ale, nikde není, nevadí a neškodí. Ta složka by se zřejmě mohla smazat po vypnutí Obnovení systému (který ji "drží"). Tak to neřešte. Nebo nejde o AVG, ale něco jiného.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 15.07.15 09:23

To je právě ten problém, že v Přidat nebo odebrat programy zobrazen není.Je zobrazen jen v C: ProgramData jinde se nenachází.

Od: deniel120
Datum: 15.07.15 09:43

Zkusil bych nob na tvrdo vypnout (podržet cca 5s zapínací tlačítko). Po opětovném zapnutí by se vás měl ntb zeptat na způsob spuštění Windows. Dejte volbu nouzový režim a pak už byste to měl najít i v těch programech. Po odinstalaci klasicky restart.

Datum: 15.07.15 10:42

Nejdříve odpověď pro ben: Program AVG není v nabídce Start a není nikde ikona pro odinstalaci.CCleaner jsem použil-bez výsledku.

Spustil jsem NB v nouzovém režimu a AVG nenašel ani v Programy a funkce ani jinde. Zůstává nadále jen v C:ProgramData a odsud také nejde odstranit.Program jako takový jsem nestahoval, ani nepoužíval, ale asi jsem si to natáhl s něčím jiným.

Datum: 15.07.15 11:06

S tím bych i souhlasil, ale tuto položku z jejího umístění v Progr.. není možné odstranit do koše.Jsem přihlášen jako správce, ale i tak mi neumožní se toho zbavit.

Od: ben®
Datum: 15.07.15 11:11

Dobrý den, jestli na to máte "koule", tak zakažte Obnovení systému, potom je nutný restart PC, potom zkuste smazat tu složku a znovu povolte Obnovení systému + restart PC. Třeba by to pomohlo. Zdravím!

Datum: 15.07.15 12:25

Děkuji za pomoc, a protože na zakázání bodu obnovení sice mám koule, ale ani pořádně nevím, kde to provést, tak se spokojím s předešlou odpovědí, že mi holt nevadí. Díky

Od: lujs®
Datum: 15.07.15 13:01

Na odinstalaci čehokoliv z kompu používám Revo Uninstaller . Odstraní i veškerý zbytky programů.

Akorát že teď když se potřebuju zbavit něčeho co se mi stáhlo s nějakým programem (Mystartseartch a Search Protect) tto nějak nemůže v kompu najít.

Datum: 15.07.15 14:03

Revo už mám taky a ani tam není zobrazen.Zkrátka je to asi jen položka, které se nemůžu zbavit.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.