Nelze nainstalovat Chrome

Od: Datum: 03.07.15 21:53 odpovědí: 10 změna: 05.07.15 00:19

Jsem příznivcem Chrome. Nainstaloval jsem si jeden program, který mi k němu nainstalovat nějakou havěť (doplněk Chrome, který nešel odinstalovat ani vypnout), a tak jsem se rozhodl Chrome odinstalovat a pak zase nainstalovat, ale když ho chci nainstalovat zobrazí ,,Instalace se nezdařila. Instalační program aplikace Google Chrome se nespustil.,, vůbec si nevím rady. Pomocte.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.07.15 08:52
Choďte na stránky google,nájdite si prehliádač chrome a odtiaľ si ho skúste naištalovať.
doplněno 06.07.15 17:28: Tak skúste sa vrátiť na bod nastavenia pred vyskytnutím toho problému a potom preinštalovať chrome.
Ohodnoceno: 0x

Od: viejenda
Datum: 04.07.15 12:28

Zkoušel jak z Google stránek, tak i z ostatních JAKO stahuj,cz slunecnice.

Od: lujs®
Datum: 04.07.15 12:56

Viejendo zkuste si nainstalovat program Revo Uninstaller (je i zdarma) kterej vám najde i všechny zbytky po jakýmkoliv programu který můžou způsobovat nějakou neplechu v přístroji a teprve po úplným odinstalování programu ho zkuste znovu nainstalovat.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 04.07.15 15:57

Všechny zbytky jsem smazal, ale stále to nejde píše to stejnou chybu, ale jinak děkuji.

Od: ben®
Datum: 04.07.15 16:04

Dobrý den, píšete o nějakém programu, který způsobil problém. Tento program už v PC není? Ten bych zkusil odinstalovat jako první. Zkoušel jste instalaci Chrome s vypnutým antivirem i firewallem? Máte práva (účet) administrátora? Zdravím!

doplněno 04.07.15 18:55:

Ještě je možnost, že je rozdíl v OS a Chrome = 32-bit nebo 64-bit. Zkuste instalovat Chrome pro svůj OS (32-bit / 32-bit nebo 64-bit / 64-bit).

Datum: 04.07.15 16:31

Dobrý den, program je samozřejmě odinstalován. Administrátorská práva mám. A teď jsem zkoušel i s vypnutým antivirem i firewallem. Chrome napíše hned chybu. Chrome prostě po otevření instalace chce oprávnění( dám ano) a za cca 1 sekundu hned napíše zmíněnou chybu.

Datum: 04.07.15 23:34

Zkusil jsem nainstalovat obě verze a ono nic zase chyba.

Od: isteron
Datum: 04.07.15 16:15

Zvyknem vyčistiť disk po odinštalovaní a aj registre cez Ccleener, ešte pred nainštalovaním nového programu.

Datum: 04.07.15 23:35

Odinstalujte program, který způsobil problém i Chrome pomocí Revo uninstaller. Revo uninsteller je zdarma a je portable verze do konce.

Pak nainstalujte Chrome znovu.

Revo uninstaller můžete stahnout tady. Revo Uninstaller Portable

Datum: 05.07.15 00:19

Děkuji, ale už se stalo. Poradili mi v předchozích odpovědích

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.