Adobe Reader - odstranění pozadí

Od: Datum: 02.07.15 14:10 odpovědí: 2 změna: 03.07.15 07:34

Dobrý den.

Potřebovala bych z daňového formuláře odstranit alespoň na tisk (na uložení by bylo lepší, ale na tisk by stačilo). Tady v poradně jsem našla asi z roku 2012 radu:

"zadejte ctrl k (dialog Předvolby) a vyberte Usnadnění přístupu a tam lze nastavit barvu pozadí. pokud je dokument zamčený, pomůže nějaký PDF unlocker, který je i online..."

Na obrazovce to krásně funguje, i náhled stránky při výběru tiskárny je OK - bílé pozadí, ale na tiskárnu se to vytiskne s šedým pozadím (černobílé tiskárny - zkoušeno na dvou) . Adobe mám verzi 11.0.08. Je to vůbec možné vytisknout s jiným pozadím? Když to proženu přes PDF creator a uložím, to bílé pozadí si pamatuje. Takhle akce by se ovšem musela provést asi 50x , takže by měla být co nejjednodušší.

Děkuji předem za inspirace a přeju stálé zdraví a méně vedra

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 02.07.15 19:52

Já osobně používám tuto stránku

http://convertonlinefree.com/PDFToWORDEN.aspx

Převést do wordu, upravit dle potřeby a vytisknout.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.07.15 07:34

Pro tento případ je to absolutně nepoužitelné . Výsledek převodu je skoro neuspořádaný text ze kterého zmizely rámečky. To by byla neskutečná práce (kterou by tadyúčetní nedělaly) upravit ta kvanta souborů.

Pro jednotlivý případ a jiný soubor snad použitelné. Díky

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.