Jak přidat nový panel v Mozille?

Od: Datum: 30.06.15 21:17 odpovědí: 11 změna: 02.07.15 13:56

Ahoj nevíte někdo, jak přidávat určité stránky do nového panelu v Mozille firefox? Chci třeba poradte.cz dát jako nový panel, abych to nemusel furt datlovat po písmenkách a za Boha nemůžu přijít na to, jak to tam šoupnout. Díky za radu

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.06.15 23:33

https://support.mozilla.org/c…skryti-prizpusobeni-oblibenyc

Na to je nejlepší internet, tam ce dá najít spousta věcí. =o)

Ohodnoceno: 2x

Od: kklaban
Datum: 01.07.15 20:58

Děkuji, v té nápovědě jsem našel, co jsem potřeboval.

Od: luha®
Datum: 30.06.15 23:38

Jakoukoliv stránku lze přidat do záložek a odtud ji také hned otevřít, bez dalšího datlování.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.07.15 07:27

1/ CTRL+T a nadatlovat poradte

2/ CTRL + kliknout levym na odkaz na poradnu

3/ kliknout prostrednim tlacitkem mysi na odkaz na poradnu

Pokud vam slo o oblibene, tak dotaz je polozen dost blbe... vpravo v poli adresa je hvezdicka... nebo chytite mysi cely panel s poradnou a pretahnete jej mysi do panelu oblibenych ;)

Od: mozilla
Datum: 01.07.15 08:47

stačí přetáhnout do Lišty Záložek a je to hned po ruce

Datum: 01.07.15 20:49

Ale já to nechci mít v záložkách, nýbrž v panelech

Datum: 01.07.15 15:42

A kde máte uloženo něco, k čemu se chcete později vrátit? Abyste to nemusel hledat. ;) Já tohle všechno mám v postranní záložce. A mám tam složky a v nich třeba psi, recepty, rádia, fotty, hry, atd. ;) Jak to řešíte vy? Moc ráda se naučím něco nového.

doplněno 01.07.15 18:08:

Joudic, děkuji. *pusa* Asi ze ze mně stala stará konzerva. Zvykla jsem si na oblíbené na postranní liště.

Datum: 01.07.15 16:04

ja tady

respektive to k cemu se chci vratit nechavam otevrene (proto mam taky 300 otevrenych panelu)

doplněno 01.07.15 16:08:

obrazek je lista oblibenych...

Datum: 01.07.15 20:51

Asi jsme se blbě pochopili, vy mluvíte o záložkách, ale ty já nechci! Já to chci mít v tomto:

Od: pepr®
Datum: 01.07.15 21:27

Choďte sem často a odkaz se na úvodní stránku přidá sám. Jinak to nejde. Panely se tam přidávají na základě historie prohlížení.

Jak fungují dlaždice

Od: mozilla
Datum: 02.07.15 13:56

Pokud vás unavuje jeden klik na ikonu (zástupce) do Lišty Záložek,viz předchozí příspěvek s náhledem jak to má vypadat, tak si ty názvy dál po písmenkách datlujte.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.