Data z pc do tabletu

Od: Datum: 27.06.15 14:45 odpovědí: 2 změna: 27.06.15 18:16

Mám tablet lenovo 2A7-10F,jak mám pomocí šnůry USB přetáhnout DOKUMENTY a FOTKYv PC má OS WIN XP?

Děkuji za rady ,jemi 63 let,tak už je to pro mě trochu těžší,přesto chci využívat soudobou techniku.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 27.06.15 16:52

na kraji tabletu máte "micro USB" kabel - https://www.google.cz/search?…VcbBJ8n6UpW7kKgI&ved=0CB8QsAQ

tento kabel musíte mít k dispozici - je standardní výbavou balení u všech tabletů - to menší se vlese do tabletu, to větší se vleze do PC (některé PC mají tento otvor vzadu, některé i ve předu)

Pustíte si PC, zasunete kabel tam i tam, počkáte na instalaci ovladačů (PC poznává, co se vlastně připojuje) a nabídne vám otevření složky - úložiště. Potřebné dokumenty či fotky prostě přesunete myší z jednoho okna do druhého - tím kopírujete.

doplněno 27.06.15 18:46:

Zkuste kliknout na "tento počítač" - zobrazí se vám disky - C: a ostatní - ten ostatní by měl být nově připojený tablet. Pokud se tam neukazuje, je nutné odsouhlasit na tabletu režim sdílení disku... po tom cvrliknutí se mrkněte na tablet, zda se tam něco nepíše.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 27.06.15 18:16

Udělal jse to propojení, používám to i pro dobíjení, nic se mi ale na monitoru nezobrazilo, žádné úložiště, jenom v tom při připojení zacvrdlikalo.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.