Badoo - přihlášení a zrušení profilu

Od: Datum: 21.06.15 19:04 odpovědí: 5 změna: 11.12.15 23:54

Ahoj, prosím , žádám o Info nebo zkušenost se serverem badoo.cz, ukázalo se o podvodný portál. Po založení profilu ( bohužel i s fotkou) mě nejde se do portálu přihlasit, píše mi to chybné heslo - což je nesmysl, heslo mam napsané.. a po kliknutí toho, že mi heslo obnoví a pošlou na email, tak nic neposlali. Nevím co s tím, nemáte s tím někdo zkušenost? Nebo popř. kam se obrátit? .. psala jsem na Helpdesk na centrum aby mi zrušili email schránku ale dosud žádná odezva ani nevím zda by to k smazání profilu na badoo stačilo..

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.06.15 19:37

Maily z Badoo Vám do mailové schránky na centrum.cz nepřijdou! Centrum takto reagovalo na množství nevyžádaných mailů z Badoo, které dostávali jejich uživatelé... Pochybuju, že zrušením mailu automaticky zrušíte profil.

Ohodnoceno: 0x

Od: anonymkat
Datum: 21.06.15 19:49

Děkuju za informaci, kdybych to věděla, určitě bych si ten profil nepořizovala, a díky své nevědomosti jsem se zaregistrovala.. nevíte jak postupovat dále? Myslíte, že mi z centrum helpdesku odpoví? Opravdu nevím co můžu ted dělat a jsem z toho neštastná..

Datum: 21.06.15 20:00

Moc to prožíváte...při nejhorším budete mít na Badoo neaktivní profil a nebudete jediná...klídek.

Od: niky
Datum: 16.09.15 18:22

Mám stejný problém... chci potvrdit profil ale na e-mail ani na seznam nic nepřišlo..takže mám badoo ale nedostanu se tam.. vyřešila jste to nějak?

Od: alli*
Datum: 11.12.15 23:54

Mám stejný problém. Založený profil na Badoo bych rád zrušil, ele dávno zapomenuté heslo nelze obnovit, protože na můj mail žádná obnova hesla nepřijde, jak badoo avizuje. zná někdo nějaké náhradní řešení? Díky. Alli.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.