Změna Ikony Win.7-32.Profes

Od: Datum: 19.06.15 14:31 odpovědí: 1 změna: 19.06.15 18:55

Jak změnit ikonu složky- Mám Win.7/32-Profes.V PC mám dva Disky jeden tam je OS.Win.7 a pak druhý jako záloha.Na záloze na složku kliknu na složku:pravé tlač.myši dam vlastnosti-přispusobit-pak se objevi změmit Ikonu-Tak na záloze mi to jde,ale jak to stejné udělám na druhém Disku z OS.Win.7 tam kliknu na složku vlastnosti a po otevření tam není nikde přisbusobit jako na záloze a nelze Ikonu složky změnit.No řešim to tak že na Disku záloha vytvořim složku změním Ikonu složky a pak celou složku zkopíruji na druhý Disk kde mi to nejde(Změnit Ikonu).Dlouho nemám Win.7 měl jsem.XP-tak změna a vše nevim.Kdo zná jak změnit Ikonu i na 1.Disku napište jak-Dík Miro -ahojSeznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 19.06.15 18:55
avatar

Dobrý den, zkoušel jste změnit ikonu složky na disku C i v jiné složce nebo pouze v Documents? Nejde změnit ikona složky nebo jen ikona složky ve složce (podsložky)?

Na prvním obrázku (kde to jde) je složka přímo v E - na druhém obrázku jde o složku ve složce (podsložku). Není rozdíl v tomto? Zdravím!

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.