V tabletu nejde net

Od: Datum: 13.06.15 22:01 odpovědí: 2 změna: 16.06.15 09:26

po letech bez problému dnes v tabletu nefunguje internet. Připojen k wifi, router ho vidí, že připojen, ikona wifi v tabletu říká připojeno a přesto nic nejde, skype, prohlížeč ... Třeba chrome píše err_internet_disconnected

Zkusil jsem rst, vypnout a zapnout tabůet, router, odstranit připojení a znovu připojit a je to stále stejné.

Kde je zrada?

doplněno 14.06.15 14:45:

je to android, to jsem nenapsal. Co jsem ovšem zjistil, že se nepřipojí ani telefon s androidem a ani tv samsung. Další telefon android a tv je normálně připojená. Router říká, že postižené tv i tablet jsou připojené, tablet, jak jsem psal, se tváří také jako připojený k wifi. Změny jsem žádné nedělal už pár měsíců, aktualizace také ne. Jsem bezradný.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: 111®
Datum: 15.06.15 19:09

aco ping? nebyla bouřka? není to wifina? myslím od providera vzduchem..

Ohodnoceno: 0x

Od: alfkhoiuhoiuh
Datum: 16.06.15 09:26

bouřka byla, ale mobil přestal, to je tak deset dnů, tv nevím, ale asi před 14 dny už nešla a tablet ve středu šel a v pátek najednou přestal, bouřka co vím tak byla v sobotu. Je to ADSL a wifi po domě. Další tv a mobil, jak jsem psal, tak se připojovaly bez problému.

No včera jsem to rozchodil a to tak, že jsem tabletu dal pevnou IP, to pak ale házelo chybu DNS, tak jsem v něm ještě nastavil DNS na google a už to chodí. Mobil se záhadně asi po 10 dnech včera také připojil, TV je stále bez netu. Co se stalo, je mi záhadou, roky to fungovalo, proč najednou pevnou IP a ty DNS, to nechápu.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.