Jak na Paypal

Od: Datum: 13.06.15 17:37 odpovědí: 5 změna: 14.06.15 12:45

Dobrý den, chtěl jsem nakupovat přes internet, jako to dělám vždycky. Ale na anglických stránkách, například Aliexpress.com chtějí přes Paypal, a já nevím jak to funguje a vždy jsem si lámal hlavu nad tím, co u Paypalu znamená nabídka Datum splatnosti, když ho použiji jen jeden den...? Mohl by mi někdo poradit, jak nakupovat přes Paypal, když mám MasterCard (Debetní kartu)? Děkuji moc.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 13.06.15 17:40
avatar

Ohledně paypalu poradí někdo znalý, já jen upozorním, že na Ali paypalem platit nejde, resp. jde ale až od určité částky.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 13.06.15 17:46
avatar

datum splatnosti nevim, ale Paypal je zaroven platebni brana (platba kartou), stejna jako jakakoliv jina

Ohodnoceno: 0x
 
Od: rv
Datum: 13.06.15 18:48

Tak na Aliexpress platíte normálně kartou - zaregistrujete se a při platbě uvedete požadované údaje z karty. U PayPal se taky zaregistrujete a zároveň uvedete údaje o kartě, kterou chcete s PayPal používat a asi i o účtu, se kterým je karta propojená. Oni si ověří, že jsou údaje správné - vezmou si z karty drobnou částku a pak ji vrátí. A pak když nakupujete třeba na ebay, tak si zvolíte paltit přes paypal a přesměrují vás na paypal, kde po přihlášení potvrdíte platbu.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 13.06.15 18:49
avatar

pres paypal lze platit i bez prihlaseni

Ohodnoceno: 0x
 
Od: webbiecz*
Datum: 14.06.15 12:45

Nejprve je potřeba propojit paypal s platební kartou. Vytvoříte na Paypal účet, zadáte info o platební kartě, oni z ní stáhnou nějakou malou částku, vy se podíváte na účet a najdete u té transakce kód, který pak pro ověření přepíšete na paypalu (ten postup je tam podrobně popsán). Tím je to hotové a můžete používat platbu přes paypal. Na stránkách pak nezadáváte číslo karty, ale přesměruje vás to na platební bránu Paypal, tam se přihlásíte, odsouhlasíte danou částku a je provedena platba.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.