Jaký tablet. Android nebo Windows

Od: Datum: 09.06.15 20:46 odpovědí: 10 změna: 17.06.15 11:54

Zdravím všechny rádce.
Potřeboval bych radu od z první ruky od vás co máte tablet.
Řeším zda koupit tablet s androidem či Windows. Měl jsem v ruce http://aukro.cz/tablet-lifeta…gb-wifi-hdmi-i5372427207.html

a bylo to celkem pomalý a nebylo možné hrát hru ve flashi www.mafia-battle.cz
Uvažoval jsem proč? Ten tablet by to hardwarově měl zvládat. Není to tím androidem? nebylo by lepší koupit něco s Windows? Třeba http://aukro.cz/luxusni-table…o-od-korunky-i5410847474.html něbo něco jiného aby ta hra jela?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.06.15 21:08
Dobrý den. Velmi krátce. Já osobně dávám přednost Androidu před Windowsem. Kamarád má mobil s Win a nejde mu tam stáhnou žádný program .exe a jiné formáty.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 09.06.15 21:16

Mohl bych vás poprosit, zda by jste na vašem androidu nezkusil výše uvedenou hru. Je nutná registrace.
Sháním funkční konfiguraci tabletu, kde by to jelo.

Datum: 10.06.15 17:28

Prosím, nenajde se někdo s tabletem, kterému by hra jela?
Nic se neinstaluje, hraje se v okně prohlížeče. Po zavření prohlížeče máte systém ve stejném stavu jak před hrou.
Dnes jsem zkoušel druhý android a taky to nejelo. Není někdo s Windows?

Datum: 10.06.15 17:39

Mělo by to být uplně jedno, protože jak píšete je to hra ve flashi a tu rozjedete jak pod win tak i pod androidem. Jen od jiste doby neni flash player pro android ke stahnuti v google obchodu, takze si jej musite nainstalovat jinak - napr odsud:

https://helpx.adobe.com/flash…ed-flash-player-versions.html

Najdete si jen svoji verzi Androidu a nainstalujte potrebny flash.

Jinak ja pouzivam browser prohlizec Dolphin , ktery ma i flash doplnek a z zadnym flashem problem nemam. Tu hru jsem rozjel i na mobilu (Samsung galaxy s2 s adroidem 5.1.1 (Lollipop))

Ohodnoceno: 2x

Datum: 10.06.15 18:48

Díky za odpověď, na těch dvou androidích tabletech, jsem žádný flash nedoinstalovával, jednalo se o stav po resetu do továrního nastavení tak nevím jestli je to tím Dolphinem? Pokud by v těch tabletech nebyl flash, tak by se ta hra ani nespustilla. Mě se spustila, ale s takovými lagy, že byla nehratelná. Na stisk tlačítka o reagovalo až po třeba 30s.

Datum: 11.06.15 16:05

Tak hra vyzkoušená na v pořadí už třetím androidím tabletu. Adobe flash na něm byl nainstalován.
Výsledek naprosto stejný, hra se ani nenačte, naběhne 97% a sekne se to.
Chtěl bych nějak vyzkoušet tablet s Win, bohužel nemám jak. Zde ho zřejmě nikdo nemá. :(

Datum: 11.06.15 21:26

Tak ještě pro jistotu doinstalován Dolphin, chová se to stejně. :(

Od: vklus
Datum: 11.06.15 21:49

A co chceš na widlích zkusit? Mohu otestovat, ale hoď odkaz na to.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 12.06.15 11:13

Pokud máš tablet s win, byl bych moc rád.

Potřeba se zaregistrovat na www.mafia-battle.cz a zkusit hrát. Stačí minutka.

Děkuji mnohokráte.

Datum: 17.06.15 11:54

Jen se připomínám. :/

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.