Prohlížeč OPERA 29

Od: Datum: 09.06.15 11:19 odpovědí: 1 změna: 09.06.15 14:20

Mám starší počítač, předělaný Z Xpéčka na Windows 7 ultimate.Rešily jsem vhodné prohlížeče, protože jsem byla s pokojená s EXPLOREREM, mám ho na novější verzi, pak jsem přidala OPERU 12,7, jspolupracuje docela dobře, nabíhá tak v intervalu kolem 1/2 minuty, ale moc nedrží, ale jde to. Pak mi nainstalovaly OPERU novější verzi 27, ta naskakovala tak kolem 3 minut, ale držel., Přesto starší opera je lepší, ale zase si nemuhu na ni nic moc ppřehrávat filmy online.. Ta novější opera se automaticky aktualizovala na verzi 29, což je katasrtrofa. trvá to velmi dlouho, než naskočí rychlý přístup, je pomalejším než verze 27. ptám se, zda mohu tuto verzi opery 29 odinstalovat a nainstalovat verzi 27 nebo i jinou která bude fungovat, ale abych s tím nevymazala nějaká hesla a soubory, poraďte mi zda je to tak jednoduché, a ještě jaká verze opery Vám jde nejlépe, upozorňuji, že mám W 7 ULTIMATE, 32 bitový operační systém pamětť 1,00gB. větší paměť mi prý do mé staré bedny nejde. Chci opravdu rychlý a spolehlivý prohlížeč, do starého PC. Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.06.15 14:20

Co Firefox? Na hesla doporučuji doplněk LastPass.

doplněno 09.06.15 14:21:

A ty Windows předpokládám nemáš legální, co vyzkoušet desítky?

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.