Foxit Reader 7.1.5.425

Od: Datum: 08.06.15 12:25 odpovědí: 3 změna: 08.06.15 19:23

Nainstaloval jsem na služební PC program Foxit Reader verzi 7.1.5.425 jako administrátor. Instalace proběhla v pořádku, ale nelze změnit jazyk na češtinu. V práci je přístup na internet podmíněn zadáním přihlašovacího jména a hesla, například u IExploreru.

Pokud zadám File -> Preferences -> Languages, tak mi nabídne výběr z mnoha jazyku. Pokud vyberu češtinu (soubor XML) a zadám OK, tak program vygeneruje tabulku a po potvrzení se snaží připojit na internet. To se nepodaří, protože není zadané jméno a heslo a stahování lokalizace se ukončí.

Když jsem zkoušel stáhnout češtinu ručně a nakopírovat soubor mts_lang_cz_cz.xml do složky langcz_cz tak i potom nešlo vybrat v nastavení češtinu. Lze nějakým způsobem ručně nastavit četinu pokud mám stažený tento soubor, ale nelze se připojit na internet? Díky

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: jmlc®
Datum: 08.06.15 12:37

Obávám se, že pro danou verzi neexistuje CZ - ten seznam zemí je "šablona". Na výběr jdou jen země s danou jazykovou verzí.

doplněno 08.06.15 12:39:

zkuste ještě postupy podle starších verzí... :

http://cestiny.idnes.cz/foxit…_44081_bw-cestiny-software_bw

Ohodnoceno: 0x

Datum: 08.06.15 13:22

No ale v tom prvním obrázku máš češtinu vybranou, ne? Fajfku máš taky zelenou, tj. soubor existuje, takže to vypadá OK. U mně to vypadá stejně a foxit je česky.

Ještě zkontroluj ten xml soubor - ve druhém řádku by měl být text <Reader version=" a číslo tvojí verze.

Ohodnoceno: 0x

Od: ds23®
Datum: 08.06.15 19:23

Právě že ne. Zatržítko je šedé. Mám sice možnost řádek s češtinou vybrat, ale při pokusu o stažení se Foxit zadrhne. Proto jsem stáhnul XML soubor ručně, ale nevím jak to udělat, aby si to program načetl.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.