Zvětšené okno na Hi-DPI displayi

Od: Datum: 31.05.15 17:26 odpovědí: 1 změna: 31.05.15 17:29
avatar

Ahoj, pořídil jsem si nový notebook, který má Full HD 15,6" display. Aby bylo ve windowsech (8.1, 64bit) vše velké jak má být, tak mám nastaveno (už bylo jako výchozí) zvětšení písma a položek na 125%. Problémem jsou "nekompatibilní" programy, které jsou prostě jednoduše zvětšeny, takže jsou neostré (jako byste zvětšili obrázek o 25%). To by mi v některých programech ani tak nevadilo, ale dělá mi to i grafický editor PhotoFiltre, u něhož je tato nepřesnost docela nežádoucí, potřeboval bych to mít "pixel na pixel".

Netuší někdo, jak u konkrétního programu nastavit, aby se zobrazil v původní velikosti a ne zvětšený, aniž bych musel měnit nastavení velikosti v celém systému?

Díky moc! ;)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 31.05.15 17:29
avatar

dobrý, tak nad tím bádám celý den a sotva položím otázku, přišel jsem na to, jak se to dělá *zed* *smich*

tak kdyby to někoho zajímalo, když si zobrazí vlastnosti spustitelného souboru a přejde na záložku kompatibilita, je tam možnost "zakázat změny velikosti zobrazení při vysokých hodnotách DPI"

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.