Jaky notebook?

Od: Datum: 30.05.15 21:04 odpovědí: 2 změna: 30.05.15 23:33

Dobrý den, potřebovala bych notebook, ale v PC se nevyznám. Byla bych ráda za neco do 13 000Kč. Jsem hlavne na internetu, koukam na filmy a pouzivam word, excel, powerpoint,..a občas si zahraji nejakou hru typu sims. Mohl by jste mi nekdo doporucit urcity model prosim? dekuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 30.05.15 21:20
Ohodnoceno: 0x

Od: pavouq
Datum: 30.05.15 23:33

Já můžu doporučit Lenovo, řadu IdeaPad, multimediální nb ideální právě na filmy nebo hry

k parametrům:

procesor i3 nebo i5 (i7 už je asi zbytečný), jiný bych nebral

paměť 4GB nebo 8GB

displej 15 palců (17 je už dost velký, ale jestli bude notebook jen sedět na stole tak na filmy lepší, jinak na každodenní nošení třeba do školy by byla i 15 dost velká a těžká, ale zase ještě menší nebo nějaký ultrabook nebo chromebook už není moc na hry ani filmy)

grafická karta: na náročnější hry bych vzal s externí grafikou (a raděj NVIDIA než AMD), na spoustu her stačí i interní (Intel HD)

PS ten DELL nahoře vypadá taky supr

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.